BİM müşterilerinin merak etmiş olduğu konulardan biri açılış kapanış saatleri. BİM, 2020 senesinde emek verme saatlerinde herhangi bir değişim yapmayacağını belirtti. Bugün BİM sabah 9’dan akşam 9’a kadar iş yapmaktadır. Hafta sonları ve resmi dinlence günleri de açık. Hesaplı ve kaliteli ürünleri müşterileri ile bir araya getiriyor. Ülkemizdeki toptan fiyatına perakende mağazacılık anlayışını baştan sonrasında değiştirdi. Marketlerden alacağınız ürünleri oldukca uygun fiyata BİM mağazalarından alabilirsiniz. Her mahalle de bir tane mağaza bulabilirsiniz. Ülke genelinde 6.074 mağazası bulunuyor.

Birçok ürünü kendi üreterek halka sunuyor. Türkiye’nin nerede ise yer yerinde mağazası bulunuyor. Esnek emek verme saatleri içinde gün içinde ihtiyacınız olan market alışverişinizi yapabilirsiniz.

BİM Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor

Sabah Açılış Saati:
09.00

Akşam Kapanış Saati:
21.00

Cumartesi Pazar Çalışma Saatleri:
Açık (09:00 – 21:00)

BİM Hakkında Informasyon

BİM açılış saatinden kapanış saatine kadar 12 saat aralıksız hizmet veriyor. Ev bütçesine en uygun ürünleri sunuyor. Müşterilerine kaliteli ürünleri sunmak için kendi ürünlerini üretiyor. Mağazada satılan birçok ürün BİM tarafınca üretilmektedir. BİM Güncel ürünler kategorisi oldukça çeşitli. Defterinden mutfak araçlarına kadar her şey bulunuyor. Kampanyalar sınırı olan stoklu geldiğinden vaktinde alışveriş yapılmalıdır. Bebek otomobiline kadar her şeyi bulabilirsiniz. Yediden yetmişe tüm kitlelere hitap ediyor.

Öğle tatilinde personel dönüşümlü olarak yiyecek ihtiyacını karşıladığından kapanmıyor. Öğle vakti de olsa BİM den alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir