İlk kısmı 5 Eylül 2022 tarihinde atv ekranlarında gösterilen Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncuları ve karakterleri dizi severler tarafınca araştırılıyor. Peki dizide Elif karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Bir Küçük Gün Işığı ‘Elif’ rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı, yaşı, eğitim bilgileri ve toplumsal medya hesapları hakkında kısa bilgiler.

NG Medya’nın öncülüğünde hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi 5 Eylül 2022 tarihinde atv ekranlarında seyirci ile buluştu. Elif’in karanlıktan gün ışığına çıkma öyküsünü özetleyen dizinin çekimleri İtalya’da başladı ve artık Türkiye’de devam ediyor. Dizide Elif karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Bir Küçük Gün Işığı Elif kimdir?

Dram temalı tv dizisinde Elif karakterine 31 yaşındaki Türk oyuncu Seray Kaya yaşam veriyor. İstanbul doğumlu oyuncu Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Instragram’da seraykaya kullanıcı adıyla varlık gösteriyor. Seray Kaya NG Medya ile yazları sözleşme imzaladı ve ilk çekimler İtalya’nın Venedik ve Bologna kentlerinde yapılmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir