Türk tv geçmişine bazı unutulmaz anlamış olur ve kişiler vardır. Geçmişte gösterilen dizi ve programlar ile gündeme gelmiş ve bir dönem her insanın gönlünü kazanmayı başarmış olan bu adlar vakit içinde eski ünlerini kaybediyorlar. Doğal ki ünlülük periyodunun geçmesi ile beraber bir döneme damga vurmuş olan adlar de yavaş yavaş yeni neslin de eski neslin de hafızasındaki yerini kaybediyor. Bu şeklinde vakalar meydana geldiği vakit eskiden oldukca tanınan bireylerin son halini gördüğümüz an şaşırıyoruz. Bir devrin en popüler  programlarından önde gelen Bir Şarkısın Sen programının Fındık Kurdu da bu adlardan biri.

Bir Şarkısın Sen’in Fındık Kurdu kimdir?

Bir dönmeler Türkiye tv geçmişine damgasını vurmuş programlardan olan Bir Şarkısın Sen programı eski neslin daha oldukca anımsayacağı programlar içinde içeriyor. Bu programı yayınlandığı dönemde izleyenlerin anımsayacağı adlardan biri ise Fındık Kurdu lakabı ile tanınan ve şarkı yarışmasındaki başarı göstermiş performansı ile gönülleri kazanan bir zamanların çocuk ünlüsü Berna Karagözoğlu. Berna Karagözoğlu, sunuculuğunu Erol Evgin ve Pınar Altuğ’un üstlendiği şarkı yarışması olan Bir Şarkısın Sen yarışmasına katılmış olduğu vakit 9 yaşlarında minik bir çocuktu. Şimdi ise genç bir fert olan Berna Karagözoğlu, zamanı adeta lehine çevirmiş durumda ve kendisini tanıyanların şaşırmasına sebep oluyor. İşte Fındık Kurdu lakabı ile tanınan Berna Karagözoğlu’nun son hali:

Övgü üzerine övgü alıyor

Bir zamanların çocuk sanatçısı Fındık Kurdu Berna Karagözoğlu, son günlerde tekrardan gündeme geldi. Yaşamış olduğu değişiklik ile kendisini hatırlayanların ağzını açık bırakan Berna Karagözoğlu, fındık Kurdu lakabı ile 9 yaşlarında katılmış olduğu yarışmadan hatırlayanları şoke etti. Toplumsal medya hesaplarında paylaşmış olduğu fotoğraflarına övgü üstüne övgü yağmaya devam ederken, bununla beraber hala başarı göstermiş bir sanatçı olarak hayatına devam ediyor ve toplumsal medya üstünden sanatçıların biline şarkılarına kendi yorumunu katarak tekrardan yaşam veriyor.

Berna Karagözoğlu kimdir?

Bir zamanlar gösterilen Bir Şarkısın Sen programında yer alması ile gündeme gelmiş olan Fındık Kurdu lakaplı Berna Karagözoğlu, 1999 senesinde dünyaya gelen Berna Karagözoğlu, aslen Kastamonu ilimizin Elyakut ilçesine kayıtlıdır. 9 yaşlarında iken Bir Şarkısın Sen programına katılan Berna Karagözoğlu, burada kazanılmış olduğu ünden sonrasında Kastamonu Kuzeykent Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamladı. Berna Karagözoğlu, katılmış olduğu bir programda hedefleri içinde hem müzisyenlik hem de doktorluk bulunduğunu dile getirdi. Bir zamanların başarı göstermiş adı şimdilerde ise toplumsal medya üstünden fanatik kitlesi yapmaya devam ediyor. Başarıya ulaşmış şarkıcıların şarkılarını kendine özgü yorumu ile tekrardan seslendirmeye devam ediyor.

Bir Şarkısın Sen nedir?

Bir Şarkısın Sen, 2009 ile 2012 yılları aralığında ATV’de yayınlanmış olan  6-15 yaş içinde evlatların katılım sağlamış olduğu şarkı programıdır. Her hafta değişik yarışmacılar ve değişik jüri üyeleri ile ekranlara gelen bir Şarkısın Sen programında ana format ise hem jüri üyelerinin hem de halkın oyları ile birbirinden değişik şarkıları seslendiren genç kabiliyetler arasından birinci olanı seçmeye dayanıyor. Programın sunuculuğunu Erol Evgin ve Pınar Altuğ beraber üstlendi ve program 3 yıl süresince ATV ekranlarında seyirci ile buluştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir