Bluehost nedir mevzusu günümüzde webin her sektör için mühim hale gelmesiyle ön plana çıkmıştır. Dünyaca meşhur bir host sitesi olan şirket devletimizde de oldukça çok sayıda sektörde kullanılır. Ülkemizdeki hosting işlemlerinden Türkiye ekibi mesuldür. Firmanın her özelliği şu anda devletimizde yoktur. Mesela canlı destek hizmeti hemen hemen devletimizde müşterilere verilememektedir. Bluehost.com hakkında öteki detaylar şu şekiledir.

Bluehost.com üyesi olduğunuzda haiz olacağınız avantajlar şunlardır:

 • Kuvvetli denetim paneli
 • Teknik destek yardımı
 • Eğer memnun kalmazsanız 30 gün süreyle para iadesi
 • Sınırsız POP3 eposta kullanma imkanı

Kullanıcı yorumları için Bluehost ekşi yorumlarına da bakabilirsiniz. Dünyada olduğundan en oldukça beğenilen hosting sitelerinin içinde yer alır.

 • Bluehost Türkiye
 • Bluehost Email
 • Bluehost Webmail Login
 • Bluehost Affiliate
 • Bluehost Domain
 • Web Hosting
 • Dedicated Kiralama
 • Bluehost Affiliate Login
 • Bluehost Türkiye

  Devletimizde firmaların en oldukça kullandığı hosting firmalarının başlangıcında Bluehost gelmektedir. Üye olmak istediğinizde birçok kampanya bulunduğunu görürsünüz ve çeşitli indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Bluehost.com sunucusunu dünyada 2 milyonu aşan şekilde site kullanmaktadır. Sunucunun en büyük avantajlarından biri de para kazanma imkanı sunmasıdır. Bluehost iyi mi üye olunur derseniz sunucunun internet sayfasına giriş yaparak uygun paket seçeneklerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

  Benzer içerikler:

  • Veeam Backup Replication Nedir?
  • Veeam Software Nedir?

  Kullanım kolaylığıyla birçok şahıs tarafınca ilk tercih edilen olan sunucu birçok kullanışlı özelliğe haizdir. Müşterilerine 50 GB disk alanı sunuyor. SSL sertifikasına haiz olduğundan sitenize giriş icra eden ziyaretçiler ile site içinde şifreleme sağlanıyor. Bu şekilde sunucudan ziyaretçiye giden bilgiler daima doğrulanabiliyor.

  Bluehost Email

  E-ticaret sitesi işletmek istiyorsanız SSL sertifikasına haiz olmanız gerekir. Bluehost sunucusu kullandığınızda sertifikanız da sitenize eklenmiş olur. Bluehost Türkiye sınırlarında kullanan müşteriler de oldukça pozitif dönüşler yapmıştır. SSL sertifikasına haiz olmanın bir öteki pozitif yanları da Google arama motorunda öncelik kazanmanızdır. İnsanlar internetten arama yaptıklarında sizin firmanız sertifika sebebiyle rakiplerinize nazaran üst sıralarda çıkar.

  Bluehost sunucusuna bağlandığınızda teknik destekten sertifika istediğinizi de teyit ettiğinizde işlemler süratli bir halde gerçekleşir. Bluehost ile sınırsız sayıda POP3 e-posta kurulumu yapma olanağına haiz olmuş olursunuz. Sunucuyu kullanmaya başladığınızda WordPress otomatikman yüklenmiş olacağı için zamandan tutum etmenizi sağlar. Kurulum için cPanel’i kullanmanıza gerek kalmaz.

  Bluehost Webmail Login

  Bluehost sunucusu kullandığınızda sitenize dair güncellemeler otomatikman gerçekleşir. Hesabı oluşturduktan sonrasında sitenize neler yüklemeniz gerektiği mevzusunda sunucu sizi yönlendirir. Bluehost affiliate ile para kazanma yöntemini günümüzde birçok şirket kullanır. Bluehost affiliate kayıt olma işlemleri için ilk olarak Paypal hesabına haiz olmanız gerekir. Ödemeleri bu hesap üstünden alırsınız. Sonrasında internet sayfasında ilgili linkten giriş yaparak kayıt işlemlerini başlatabilirsiniz.

  Ortaklık Kayıt Formu bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzda ve vergi bilgilerinizi gönderdiğinizde biçim onaya giriyor. Onay alırsanız kayıt işlemleriniz de tamamlanmış oluyor. Bu program ile kendi web sitenizde ürün pazarlayabilir ve pazarlayabilirsiniz. Çevrimiçi olarak ürün satışı gerçekleştirmenize olanak veren bir hizmettir.

  Bluehost Nedir

  Bluehost Affiliate

  Bluehost affiliate kullanımı üyeliğiniz onaylandıktan sonrasında oldukça kolaydır. Sitenize sunucuyu tanıtan bir bağlantı koyduğunuzda ziyaretçi o bağlantıya tıklayarak Bluehost web barındırma satın alırsa siz de bu satıştan komisyon kazanırsınız. Web sitenizde ürünlerin tanıtımını yaptığınız için her satıştan komisyon kazandığınızda oldukça iyi bir kazanç elde edersiniz. 

  Bluehost affiliate iyi mi yapılır için sunucunun internet adresinden lüzumlu bağlantıya tıklamak ve formu doldurmak yeterlidir. Bluehost reklamı yaptığınızda ve ziyaretçiler reklam linklerine tıklayarak ürün satın aldığında her satış için 65 dolar kazanırsınız. Bu şekilde web siteniz üstünden bir tek reklam yaparak ek bir gelir elde etmiş olmuş olursunuz. Ne kadar oldukça satış olursa kazandığınız miktar o denli artar.

  Bluehost Domain

  En avantajlı özelliklere haiz olan hosting sunucularından biri olarak Bluehost devletimizde gittikçe popüler olmaktadır. Bluehost affiliate taktikleri ile web siteniz üstünden kazanç elde edebilirsiniz. Komisyon miktarı oldukça çok olduğundan birçok şirket Bluehost kullanmayı tercih eder. Bu şekilde şirket sizin sayenizde alan kişi kazanmış olur ve siz de kazanç elde edersiniz.

  Platforma üye olduğunuzda kendi satışlarınızı takip edebileceğiniz bir bağlantı olur. Bu bağlantı üstünden aylık satışlarınızı görebilirsiniz. Müşteriler reklam linkine tıklayıp Bluehost üyesi olursa ek olarak e posta ile bilgilendirilme yapılır. Paypal hesabınızdan ödemeleri alabileceğiniz şeklinde havale yöntemi ile de alabilirsiniz. Reklam posteri kullanarak satışlarınızı fazlalaştırabilirsiniz.

  Web Hosting

  Ortaklık platformuna üye olduğunuzda reklam için kullanabileceğiniz parasız birçok poster seçeneği vardır. Bu afişleri kullanarak web sitenize gelen ziyaretçilerin ilgisini daha oldukça çekebilirsiniz. Bluehost alan adı hesabı değişiklik yapma işlemleri için de kolay adımları takip edebilirsiniz. Bluehost kullanırken hem de satış yapmak istiyorsanız sunucuyu tanıtan hususi bir blog açabilirsiniz. Bu blogta tanıtım yazıları yayınlayabilir ve satış linkini de kullanabilirsiniz. 

  Dedicated Kiralama

  Sunucu satın almak isteyenler için indirimlerin olacağı zamanı bildiren hususi duyurular yapabilirsiniz. Anlık olarak ziyaretçilere bildirim yaptığınızda oldukça daha çok kazanç elde edersiniz. Ortaklık platformuna üye olduğunuz süre bunu toplumsal medya hesaplarınızdan duyurduğunuzda insanların daha oldukça ilgisini çekecek ve satışlar artacaktır.

  Bluehost Affiliate Login

  Bütçenize uygun seçeneklerden Bluehost satın aldığınızda web sitenizi en süratli şekilde kurabilirsiniz. Bluehost aylık ödeme ile istediğiniz sayıda mail hesabını da kullanabilirsiniz. Satın aldığınızda WordPress direkt olarak kurulmuş oluyor ve size en güncel sürümünü kazandırıyorlar. Birçok değişik tema seçeneği ile keyfinize ve sektörünüze uygun olarak sitenizi düzenleyebilirsiniz. Temalar ücretsiz bir şekilde sunulur.

  Sisteme girmek için gizyazı belirleme özelliği yardımıyla tüm işlemler güvenlik içinde gerçekleşiyor. Kolay kullanım yardımıyla web sitenizi kısa sürede kurabilirsiniz ve kullanıcı deneyimi odaklı bir web siteniz olur.  Yayında kalma süresinin güvenilirliği ve avantajlı özellikler ile Bluehost.com devletimizde en oldukça kullanılan sunucu olarak ilk sıralardadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir