Börü 2039 senenin son haftasına damgasını vurdu. 28 Aralık 2021 tarihinde gösterilen 1. bölümün arkasından serinin devam filmi olan Börü 2039’un 2. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı araştırılıyor.

Eğer Börü 2039’un 2. bölümünün gösterim tarihiyle ilgili data almak istiyorsanız burada sayfamıza tıklayarak data edinebilirsiniz. Börü 2039 11 ay devam eden yorucu çalışmaların arkasından dijital dağıtım platformu Blutv’de yayınlandı. 1. bölüm pozitif ve negatif eleştirilere gark olsa da dizinin konsepti şimdilik büyük bir kesimi etkilemeye başlamış görünüyor. 1. bölümün arkasından Börü markası ve ÇağlarArts Insignie, Börü 2039 için geliştirdiği hususi NFT’lerini Avelange Blockchain’indeki NFTPRIME ve dünyanın en gelişken NFT ajanslarından Capital Block ile birlikte 28 Aralık’ta halka arz etmeye başladı.

Bu arz yardımıyla Börü 2039 yapımcıları önümüzdeki 3 yıl süresince ortaklık kurarak yatırımcıları uzun vadeli vizyon planlaması doğrultusunda franchaise değerleriyle entegre etmeye çalışıyor.

Börü 2039 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Börü 2039’un 2. bölüm fragmanları gündem mevzusu olmaya devam ediyor. Blutv’de 2. bölümle ilgili herhangi bir fragman yada tanıtım videosu yayınlanmadı, sadece 1. bölüme ilişkin hususi görüntüler Blutv’nin Youtube hesabında paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir