Börü 2039 değişik konsept, senaryo ve oyunculuklarıyla Türk dizi sektöründe yeni bir geleceğin perdelerini aralıyor. 28 Aralık 2021’de ve 15 Ocak 2022’de ilk iki kısmı gösterilen Börü 2039 şimdiye kadar kullanıcılardan oldukça yüksek talep görmüş oldu. 2. bölümün yayınlanmasının üstünden ortalama yedi gün geçerken dizinin fanatikleri 3. bölüm hakkında araştırmalar yapıyor.

Börü 2039 2. bölüm coşku verici bir makine imha sahnesiyle ve peşinden “Profesör” olarak anılan kişinin kendisini ‘seçilmiş şahıs’ olarak tanıtmasıyla son bulmuştu. Cansel Elçin, Glen Baggerly ve Eskindir Tesfay’ın konuk oyuncu olarak katılmış olduğu bölüm kullananların takdirini topladı.

Börü 2039 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Blutv’deki Börü 2039 sayfasında şimdiye kadar 3. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Blutv’nin Youtube’daki sayfasında da şimdiye kadar 3. bölüm fragmanına yer verilmedi. Son olarak ilk iki bölümden bazı görüntüler yayınlandı.

Bununla beraber CaglarArts isminde Youtube kanalında Börü 2039 ile ilgili bazı görüntüler paylaşılıyor. Sadece şimdiye kadar meydana getirilen paylaşımlarda 3. bölüm fragmanı ile ilgili herhangi bir içeriğe yer verilmedi.

→ Börü 2039 3. bölüm ne vakit yayınlanacak?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Börü 2039 hakkında

Börü 2039, ilk kısmı 28 Aralık 2021’de gösterilen, Börü isminde bundan önceki dizinin devam filmidir. Serinin ilk dizisi Börü’nün başlangıç tarihinden 25 yıl sonrasını özetleyen BÖRÜ 2039; 2039 senesinde dünyanın çivisinin çıkmış olduğu bir gelecekte Türkiye’ye odaklanıyor. Dizi; ittifakların, düzenin ve sükunetin darmadağın olduğu bir zamanda, dünya yeni bir savaşın eşiğindeyken bıçak sırtında başlıyor. İnsanların kontrolünden çıkmış tehlikeli teknolojilerin yargı sürdüğü bu yeni dünyanın savaşlarını ve güvenlik güçlerine etkilerini ele alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir