11 aylık bir çalışmanın peşinden ilk fragmanlarını Kasım 2021’de gördüğümüz Börü 2039 Blutv dizisinin 1. kısmı 28 Aralık 2021’de dağıtıldı. Dizinin ilk kısmı pozitif ve negatif pek fazlaca eleştiri alırken genel kanı dizinin tatminkar bir içerik sunmuş olduğu yönünde.

Börü 2039 dizisini hususi kılan bir kaç parametre olmakla beraber Türkiye’deki dizi sektörünün bu tür yapımlara aşina olması vakit alabilir. Dizinin yönetmeni Ahmet Atalay bu kanıyı destek sunar bir halde Börü 2039’un Türkiye için deneysel bir yapım olacağını açıkladı.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Dizinin kırk beş dakika ve altı bölümden oluşması planlanıyor. Serinin ilk dizisi Börü’nün başlangıç tarihinden yirmi beş yıl sonrasını özetleyen Börü 2039, dünyanın çivisinin çıkmış olduğu bir gelecekte Türkiye’ye odaklanıyor. Dizi, düzenin ve sükûnetin darmadağın olduğu bıçak sırtında bir dünyada başlıyor. İnsanlığın kontrolünden gitgide çıkan tehlikeli teknolojilerin güvenlik güçlerine ve topluma etkilerini ele alacak olan dizinin, teknik olarak dünya genelinde bir kaliteye haiz olması proje olması için elimizden geleni yapacağız. Aksiyon mevzusunda The Cure ve Faster ile ortaya koyduğumuz çıtayı yakalayıp bilim kurgu ile yükseltecek bir proje ortaya çıkartacağımıza inanıyoruz.”

Ahmet Atalay, Mart 2021’deki bir söyleşiden

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

  • Börü 2039 oyuncularını görmek için buraya tıklayın.

Börü 2039 Blutv 1. Sezon 1. Bölüm full hd izle

Börü 2039 Blutv 1. sürem 1. bölüm full hd seyretmek için dijital dağıtım platformu Blutv üyeliği gerekiyor. Blutv, ilk kez abone olacak kullanıcıları için 7 günlük parasız bir tecrübe etme fırsatı sunuyor. Börü 2039 dizisinin 1. kısmına buradan ulaşarak seyredebilirsiniz.

  • Börü 2039 2. bölüm gösterim zamanı hakkında buradan informasyon edinin.

Börü 2039 nedir?

Serinin ilk dizisi Börü‘nün başlangıç tarihinden 25 yıl sonrasını özetleyen Börü 2039, dünyanın çivisinin çıkmış olduğu bir gelecekte Türkiye’ye odaklanıyor. Dizi, insanların kontrolünden çıkmış tehlikeli teknolojilerin yargı sürdüğü bu yeni dünyanın savaşlarını ve güvenlik güçlerine etkilerini ele alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir