Arka Sokaklar

31 Temmuz 2006 tarihinden beri yayında olan dizi 615. Kısmı ile 19 Şubat 2022 Cuma günü ekranlarda olacak.

Arka Sokakların Mevzusu, dizide, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde hususi bir ekipte vazife meydana getiren polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri esnasında değişik ve çeşitli insan hikâyeleriyle devamlı karşılaşmaktadır. Bazen gülümseten, ara sıra da iç burkan bu hikâyelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin öteki genç üyelerine de yol gösteren İstanbul Güvenlik Müdürü Rıza Baba olur.

Arka Sokaklar 615. Bölüm neler olacak? Cemal ve Emre, gizli saklı görevde açığa çıkıyorlar! Ekip, yasadışı dövüş şebekesini çökertmek için bir plan yapar. Bu plana bakılırsa Emre dövüşçü, Cemal de onun antrenörüdür. Kafes dövüşü meydana getirilen çete ile kontakt kurularak Emre’nin sisteme dahil edilmesi sağlanır. Dövüşler yapılır ve Emre büyük başarılar kazanır. Bu durum çete liderinin de dikkatini çeker. İşler eki için iyi giderken tatsız bir durum yaşanır. Operasyon zamanı Cemal ve Emre’nin konuşmalarını çete elemanlarından birisi duyar.

 

Kaderimin Oyunu

Kaderimin Oyunu, NG Medya imzalı, ilk kısmı 3 Aralık 2021 tarihinde piyasaya sürülen, Türk yapımı dram türündeki tv dizisi. Dizinin başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral yer almıştır.

Kaderimin Oyunu Dizisi Mevzusu

Genç yaşlarında iki çocuğuyla savaşım veren, tüm yoksunluğuna karşın kendini evlatlarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin yaşamı, bakış açısından sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üstüne kızını korumak uğruna, çocuklarıyla birlikte dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden asla tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara destek olan ve otomobiline alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve evlatlarının kaderini değiştireceğinden hemen hemen habersizdir.  Mahir yardımıyla Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

Kaderimin Oyunu Dizisi bu hafta neler olacak?

Nedret’in yüzleştiği gerçek, geçmişte üstü örtülmüş hesaplaşmaları su yüzüne çıkarır. Cemal ve Asiye’nin aynı konakta olmaları Nedret için kabul edilebilir değildir. Raci’nin kirli oyunları Mahir’i oldukça zor duruma düşürürken, babasını yitirme korkusuyla yüzleşen Nergis, annesinden doğum günü için bir istekte bulunur. Bu masum talep, Cemal’in iyileşmeye başlamış olan kalbini tekrardan paramparça edecektir.

“Bence sen kocanı oldukça iyi tanımıyorsun…”

9.Bölüm tanıtımı yayında ✨#KaderiminOyunu yeni bölümüyle cuma 20.00’de @startv’de 🍂@ngmediatv pic.twitter.com/WQHd3sjhfl

— Kaderimin Oyunu (@kaderiminoyuntv) February 11, 2022

Aşk Mantık İntikam

Aşk Mantık İntikam, No:9 Productions imzalı, ilk kısmı 18 Haziran 2021 tarihinde gösterilen Türk yapımı dram ve duygusal güldürü türündeki tv dizisi. Dizinin başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen yer almıştır. Dizi, bir Cenup Kore yapımı olan Cunning Single Lady dizisinden uyarlanmıştır.

Aşk Mantık İntikam mevzusu

Esra’nın yaşamı o gün görmüş olduğu bir gazete haberi ile alt üst olur. Bir yıl ilkin ayrılmış olduğu eski kocası milyon dolarlık bir firmanın sahibi olmuştur ve artık oldukça yakışıklı ve karizmatik görünmektedir. Boşandıktan bir yıl sonrasında yolları yine kesişen Ozan ve Esra birbirlerine karşı hala hiddet doludur. Esra kırılan gururunu onarmak için Ozan’ı yine kendisine aşık etmeye karar verir…

Aşk Mantık İntikam Dizisinde bu hafta neler olacak?

Esra, Rüya ve Sulh tarafınca kaçırılmıştır. Olanlardan habersiz Rüya’nın evine giden Ozan, Esra’nın başına bir şey geldiğini anlamış olur ve Nilgün’ü konuşturur. Ozan, Nilgün’le beraber Esra’nın kaçırmış olduğu yere gittiğinde etkisiz hale getirilir. Esra ve Ozan, bağlı kaldıkları süre süresince geçmişe dair bir hesaplaşma yaşayacaktır. Rüya ve Sulh, ikilinin yaşamı karşılığında fidye isterler. Durumu öğrenen Menekşe, Yalçın ve Zümrüt çocuklarını kurtarmaya giderler.

Yaşadıkları yüzleşme sonrası Esra ve Ozan arasındaki buzlar çözülmüştür. Esra Ozan’ın yaklaşan doğum günü için sürpriz bir kutlama organize eder. Fakat bu doğum günü partisi, asla beklenmedik bir halde sonlanacaktır.

İlgili Yazılar

  • İlhan Şen kimdir?
  • Aşk Mantık İntikam dizi mevzusu
  • Arka Sokaklar dizisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir