Aldatılmak, dünyanın en fena hissettiren durumlarından biridir. Her insanın aldatılmaya tepkisi farklıdır ve bunu oldukca başka yaşarlar. Bazı burçlar intikam alır, bazıları köşesine çekilir, bazıları ise tepki bile vermezler. İşte burçların aldatıldıklarında verdikleri tepkiler.

Koç burcu

Herkesi ve her şeyi denetim etmeye bayılan Koç burçları, aldatıldığında her şeyi ve herkesi denetim edemeyeceğinin bilincine varır. Bu aydınlanmadan sonrasında gözü hiçbir şeyi görmez. Üstelik bu aldatılmayı kendi yakalar ya da başkasından öğrenirse, aldatan şahıs Koç burcundan en uzak yere kaçmalıdır. Koç burçları aldatılmayı affetse bile asla eskisi benzer biçimde olmaz ve itimatını yine toplayamaz. İlişkiye devam etmemek iki taraf için de en hayırlısıdır.

Boğa burcu

Bir Boğa burcu insanını aldatmak, şu dünyada yapılabilecek en büyük hatalar içinde içeriyor. Her türlü insan ilişkisini itimat ve sadakat temelinde yaşayan Boğa burçları için aldatılmaktan daha fena bir şey yoktur. Aldatıldığını öğrendiğinde hem ortalığı birbirine ekleyip öcünü alır hem de o kişiyi sonsuza dek tarihe gömer. Boğa burçları aldatıldıklarında tepki vermiyorsa bunun tek sebebi birlikteliğin onun için çoktan bitmiş olmasıdır. Egosu oldukça yüksek bir burç olan Boğa, aldatıldığında gerçek bir boğaya dönüşür ve kurtuluş koşarak uzaklaşmak bile değildir.

İkizler burcu

Dengesiz hareketleriyle malum İkizler burcu için aldatılmak elbet ki yıkıcıdır sadece bunu diğerlerine nazaran daha değişik yaşar. Ilkin ağlar sonrasında derhal normale döner ya da ilkin hiçbir şey olmamış benzer biçimde davranır sonrasında ağlama krizine girer. İkizlerin ne yapacağını ikimiz de bilmediğimizden net bir yorumda bulunamıyoruz. Aldatan kişiyi derhal kendinden üstün gördüğünden onu yine elde etmeye çalışır ve bunu bir gurur meselesi haline getirirler.

Yengeç burcu

Yengeç burçları oldukca kırılgan ve duygusal kişilerdir. Aldatılmak onlar için dünyanın sonu gibidir. Aldatılmak dünyanın sonuyken aldatan için de durum değişik olmayacaktır şu sebeple bir Yengeç aldatıldığında herkesten daha mağdur bir tavra bürünür ve o kişiyi toplumdan dışlatmak için elinden gelen her şeyi yapar. Naif benliğinin yanında son aşama kindar olan Yengeçler, aldatılma sonrasında oldukca uzun bir süre kendine gelemez. Aldatıldığında affetmesi o kadar da zor olmayan Yengeç burçları, bunun öcünü da kesinlikle alır.

Aslan burcu

Egosuna ve kendisine yaşama bağlanır benzer biçimde sıkı sıkıya bağlanan Aslanları aldatmak için delirmiş olmak gerek. Gururlu hatta kibirli bir kişiliğe haiz olan Aslan burçları, devamlı kuyruklarını dik tutsalar da aldatıldıklarında dünyanın en yıkık insanına dönüşürler. Aldatıldığında asla o kişiyi affetmeyen Aslanlar da tıpkı Boğalar benzer biçimde o kişiyi tarihe gömerler sadece bu uzun bir süre alır.

Başak burcu

Başak burçları titiz ve detaycı olduklarından aldatıldıklarını derhal anlarlar. Tüm bilgileri öğrendiklerinde ise teselliyi yeni bir aşkta değil sevdiklerinde ararlar. Oldukca üzülecek olan Başaklar bunu uzun bir süre atlatamaz ve devamlı düşünürler.

Terazi burcu

Terazi burçları sevgilisine büyük bağlarla bağlıdırlar ve bu durum onları oldukca üzer. Hızlıca bir plan meydana getirecek olan Teraziler, kusursuz bir intikam planı yaparlar ve ayrılık sonrasında büyük bir değişiklik yaşarlar.

Akrep burcu

Akreplerin intikam sevdasını bilmeyen yoktur. Aldatıldığında soğuk kanlı olabilen Akrepler, uygun zamanda adeta bir akrep benzer biçimde o kişiyi sokarlar. İntikamını alana kadar nefret eden Akrep burçları intikamdan sonrasında aldatan kişiyi hayatlarından siler ve tekrar asla almazlar.

Yay burcu

Özgürlüğüne ve kişisel alanına büyük ehemmiyet veren Yaylar, aldatıldıklarında affetmezler. “Bundan sonrasında seninle biz düşman bile değiliz” sözünü hayatlarına uyarlarlar ve o kişiyi tarihe gömerler. İntikam sevmeyen Yay burçları, buna bile tenezzül etmezler.

Oğlak burcu

Aldatıldığında hayal kırıklığına uğrayan Oğlak burçları, o kişiyi yerin altına sokarlar. Uzun bir süre acı çekerler fakat sonrasında toparlanır ve o kişiyi unuturlar. Oğlaklar için aldatılmak ilişkiyi bitirecek büyük bir davranıştır.

Kova burcu

Aldatılmayı sindiremeyen Kovalar, tüm güvenlerini tüm insanlara karşı kaybederler. Eve kapanırlar ve depresyona girerler. Hayatlarına ve kalplerine birini almayı kolay kolay beceremezler ve bunun acısını atlattıktan sonrasında asla eskisi benzer biçimde olmazlar.

Balık burcu

Balıklar en duygusal ve sulu gözlü insanlardır ve aldatılmak onların hayatlarının sonu gibidir. İntikam almayı kafaya koyan Balıklar, bunu kurnazca yaparlar. Her insana durumu anlatırlar ve aldatan kişiyi rezil rüsva ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir