Meşhur güldürmen Cem Yılmaz’ın düzenlemiş olduğu gösterilerin Netflix’te satın alınmasıyla Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus olarak malum şov 31 Aralık 2021 tarihinde dijital dağıtım platformunda gösterildi. Vatandaşlar Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus gösterisini full hd tek parça seyretmek için araştırmalarda bulunuyor.

2021 yılının son haftasında dijital dağıtım platformları arka arkaya hamleler halletmeye devam ediyor. Yılbaşı öncesi son gün olan Cuma gününde Exxen platformu Şeklinde ve Leyla ile Mecnun dizilerinin 2. sezonlarını yayınlarken, Blutv ise Börü 2039 dizisine ilişkin ilk kısmı yayınladı. Son gün bir hamle de Netflix’ten geldi ve daha ilkin tanıtımları meydana getirilen gösterinin 31 Aralık 2021’de yayınlanacağı ifade edildi.

Cem Yılmaz uzun senelerdir televizyonlara ve dijital dağıtım platformlarına içerik üretmeyerek belirli standartlara haiz olduğu izlenimini veriyordu. Sadece meşhur komedyenin 2021 senesinde düzenlemiş olduğu Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus (yada CMYLMZ-Diamond-Elite-Platinum-Plus) gösterilerinin gösterim hakları Netflix tarafınca satın alındı. Bu satın alım şimdiye kadar Cem Yılmaz’ın imza attığı gösteriler içinde gösterim hakları Netflix’in elinde bulunan ilk şov olacak.

Daha ilkin Cem Yılmaz’ın oynadığı yada yapımını üstlendiği AROG (2008), Yahşi Batı (2010), Arif v 216 (2018) ve Karakomik 2 (2019) benzer biçimde filmlerin gösterim hakları da Netflix tarafınca satın alınmıştı.

“Meşhur güldürmen Cem Yılmaz hu hicivsel ve samimi stand-up gösterisinde toplumsal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikayeler konu alıyor.”

Netflix tanıtım yazısıdnan

27 Aralık 2021’de Netflix Youtube kanalı, hesaba Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus’ın tanıtımına yer verdiği The Witcher temalı bir tanıtım içinde ne olduğu yükledi. Bu tanıtımla beraber yeni gösteriye duyulan ilgi giderek arttı.

Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus Netflix nereden izlenir?

Cem Yılmaz’ın gösterisi 31 Aralık 2021’de Netflix’te gösterildi. Şov toplamda 94 dakika sürüyor. İzlemek için buraya tıklayın.

Cem Yılmaz’ın 2022 takvimi içinde CMYLMZ – Diamond Elite Platinum Plus gösterisinin son 5 kez daha sahne alacağı ifade edildi. Bu gösterilerin ilki 3 Ocak 2022’de Turkcell Sahnesi’nde yapılacak. (bkz. CMYLMZ-Diamond-Elite-Platinum-Plus)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir