Türkiye’de e-ticaret sektörüne katılmak amacı ile 2006 senesinde kurulan ÇiçekSepeti, çiçek ve yenilebilir çiçek kategorilerine ve bu kategorilerin yanı sıra elektronik, ev & yaşam, kişisel bakım, süpermarket, kozmetik, moda, spor & outdoor, hobi, pet shop, ve takı & aksesuar benzer biçimde değişik kategorilerde de milyonlarca ürünün satışını yapıyor. Pek oldukça kullanıcı, alışverişi esnasında mevcut indirim kodlarını kullanmak istiyor ve bunun yöntemlerini araştırıyor. İşte Çiçeksepeti indirim kodu nereye girilir sorusunun cevabı.

Çiçeksepeti nedir?

ÇiçekSepeti, bir teknoloji şirketidir ve bu mevzuda mühim bir mihenk taşıdır. Tamamıyla bir Türk şirketi olan ÇiçekSepeti, internasyonal alanda da “Mizu” markası ile Meksika, Kolombiya, İspanya ve Almanya’da hizmet veren bir şirkettir.

Çiçeksepeti’nde indirim kodu nereye girilir?

Çiçeksepeti indirim kodunuzu, sipariş adımında bulunan indirim kodu kısmına girmeniz gerekir. Bu alana indirim kodunuzu girdikten sonrasında belirlenen meblağ, sepet tutarınıza yansıtılır ve indirim uygulanmış olur.

Çiçeksepeti kampanya detayları nedir?

Çiçeksepeti’nin resmi web sitesinde yer edinen kampanya detayları şu şekilde:

 • ÇiçekSepeti müşterileri kampanya süresince websitesinden yapacağı ilk ve tek seferde 40 TL altı çiçek ve bonnyfood alışverişinde ÇiçekSepeti mobil uygulamasından yapacağı bir sonraki alışverişinde geçerli 10 TL, 40 TL ve üstü çiçek ve bonnyfood alışverişinde ise 15 TL armağan çeki kazanacaktır.
 • Armağan çeki kazandıran alışverişin websitesinden yapılması gerekmektedir. ÇiçekSepeti mobil uygulamasından meydana getirilen alışverişlerde armağan çeki kazanılamaz.
 • Kazanılan armağan çeki bir tek ÇiçekSepeti mobil uygulamasından meydana getirilen alışverişlerde kullanılabilecektir.
 • Armağan çeki kazandıran alışverişin çiçek (tasarım çiçek dahildir) ve bonnyfood kategorilerinden yapılması gerekmektedir. Kazanılan armağan çeki tüm ürün gruplarında geçerlidir.
 • Kampanyadan bir alan kişi bir kez faydalanabilir ve bir alan kişi bir alışverişinde en fazla 1 armağan çeki kazanabilir.
 • Sepetinde birden fazla ürün olan müşterilerin kazanacağı çek tutarı sepetteki yüksek fiyatlı ürüne bakılırsa belirlenecektir. Mesela sepetinde, 60 TL ve 15 TL’lik 2 ürün olan bir müşterinin kazanacağı çek tutarı yüksek fiyatlı olan 60 TL’lik ürün üstünden belirlenecek ve 15 TL olacaktır.
 • Kazanılan armağan çeklerinin geçerlilik süresi 90 gündür.
 • Armağan çeki, müşterilerin hesabına sipariş verdiği ürün “teslim edildi” statüsüne geçmiş olduğu an tanımlanacak ve 90 gün geçerlilik süresi bu tarihten itibaren başlayacaktır. Armağan çeki hesabına tanımlanan müşteriler SMS yöntemiyle bilgilendirilecektir.
 • ÇiçekSepeti’nde üyeliği olmayan müşterilerin armağan çekleri, üyeliğini yarattıktan sonrasında hesaplarına tanımlanacaktır.
 • Müşteriler, kazandıkları armağan çeklerini “Hesabım” menüsü altındaki “Armağan Çeklerim” bölümünde görüntüleyebilirler.
 • Kampanya koşullarında belirtilen tüm alışveriş ve çek tutarlarına KDV dahildir.
 • Kampanyadan kazanılan armağan çekleri bölünerek değişik alışverişlerde kullanılamaz. Armağan çekinin kullanılabilmesi için yapılacak alışverişin tutarı armağan çeki tutarından büyük olmalıdır.
 • Bu kampanya, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • ÇiçekSepeti, kampanya koşullarında dilediği vakit değişim yapma hakkını saklı meblağ.

ÇiçekSepeti fırsat kuponları 

 • Çeşitli kategorilerde yüzlerce markaya ilişik ürün için geçerli indirim kuponu ile ÇiçekSepeti’nden indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Mağazaların ÇiçekSepeti’ne hususi hazırladıkları indirim kuponları yardımıyla en güzel ürünleri oldukça uygun fiyatlar ile satın alabilir, bütçenizi sarsmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Binlerce indirim fırsatının bir araya getirilmiş olduğu kupon sayfasında sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizlerin yanında birçok ihtiyacınız olan şeyi karşılayacak ürünler yer ediniyor. ÇiçekSepeti’nden armağan setleri, çiçek aranjmanları, yenilebilir çiçekler, elektronik ürünler, ev & yaşam ürünleri, hobi ürünleri, takı, saat ve aksesuar çeşitleri, oyuncaklar, ofis malzemeleri, giyim ürünleri, spor ürünleri ve daha birçok değişik kategori içinde hazırlanan kampanyalı ürünler için kupon kodu alabilirsiniz.
 • Bu indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan “kupon” sayfası içinde yer edinen kategoriler içinden dilediğinizi seçerek bu kategori altında listelenen mağazalar arasından tercih yapmak. Kampanya kuponu almak istediğiniz mağaza için “topla” butonuna tıklayarak indirim kodu alabilirsiniz. Bu işlem sonrasında seçtiğiniz mağazaya ilişik indirim kupon kodu otomatikman hesabınıza tanımlanacaktır.
 • Eğer değişik mağazalardan indirimli ürünler satın almak isteseniz kupon sayfasına geri dönerek yeni kuponlar toplayabilir ve değişik bir mağazadan tekrardan alışveriş yaparak aynı sepet içinde iki kuponu da kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Üstelik kupon kullanmak istediğiniz ürünler hali hazırda indirimli olsa bile kuponlarınızı kullanabilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamak için sepetinize gittiğinizde sipariş özeti kısmında tüm indirimleri görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir