Çöp Adam dizisi Yapımcılığını OGM Pictures tarafınca meydana getirilen Türk Tv dizisidir. Çöp Adam dizisinin öyküsünü Gülseren Budayıcıoğlu yazmış ve dizinin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturmaktadır. Dizinin başrollerinde meşhur oyuncular Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan’ın yer verilmiştir. Çöp Adam dizisi, Tamer ve Peri’nin saplantılı aşk öyküsünü mevzu alıyor.

Çöp Adam dizisinin mevzusu nedir?

Başrollerinde son dönemlerin başarıya ulaşmış ve güzel oyuncusu Elçin Sangu ve başarıya ulaşmış oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın yer almış olduğu Çöp Adam dizisi, Tamer ve Peri’nin saplantılı aşk öyküsünü mevzu alıyor.

Beklenmedik bir halde büyük bir servete konan yazılımcı Tamer’in, bankacı Peri’yi kaçırarak mahzene kapatmasıyla süregelen öykü büyük bir aşkla son bulacak. Peri’yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratan Tamer’in saplantısı, süre içinde duygusal bir bağa dönüşecek.

Çöp Adam dizisi oyuncu ekibi

Elçin SanguPeri rolünde37 yaşındaEngin Altan DüzyatanTamer rolünde43 yaşındaSedef AvcıBerrin rolünde40 yaşındaFüsun DemirelBerrin rolünde64 yaşındaSalih KalyonBerrin rolünde76 yaşındaHülya Şen– rolünde54 yaşındaElçin AfacanMeryem rolünde31 yaşındaBüşra Çam– rolünde30 yaşındaAli YoğurtçuoğluSeko rolünde38 yaşındaCankat AydosYavuz rolünde30 yaşlarında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir