Aydan VATANSEVER : Hayırlı işleriniz olsun inşallah. Fazlaca sevmiş olarak kullanmakta olduğum d smart aboneliğimi maddi sıkıntılar sebebiyle kapattırmak isterim. Bununla ilgili D smart abonelik iptali dilekçe örneği word formatında gönderebilir misiniz?

Sayın Aydan VATAN SEVER ; İnşallah yakın süre içinde maddi durumunda düzelmeler olur. Derhal sana D smart iptal dilekçesini gönderiyorum. Hemen sonra word formatında da hazırlayıp sayfanın en altına ekleyeceğim. Oradan indirebilirsin.

D SMART üyelik iptal dilekçesi

Ilk olarak bilgisayarında microsoft office yazılımları bulunmayan kişiler için fotoğraf formatında bir örnek paylaşıyorum. Bunu isterseniz kendi el yazınızla da baştan aşağı yazabilirsiniz.

Aşağıda yer edinen d smart kapatma dilekçesi örneğine bakarak kendinize uygun bir halde yazabilirsiniz. Bu dilekçenin yanına ek olarak ne olursa olsun nüfus cüzdanınızın fotokopisini götürmelisiniz.

D SMART İptal Dilekçesi

Biçim’da isim yazan her bölüme abonelik kimin adınaysa onun adı yazılmalıdır.Hatta ona ilişkin bağlantı kurulabilecek bir cep telefon numarası ne olursa olsun bulunmalıdır. İçeriğinde eksiklikler bulunan dilekçeler kabul edilmez.Son olarak aşağıdaki word formatından da indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

D SMART İPTAL DİLEKÇESİİndir

D SMART web alan kişi hizmetleri telefon numarası 444

Abonelik iptalleri ve bununla birlikte yaşadığınız herhangi bir problemle ilgili d smart alan kişi hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Alan kişi hizmetlerinin telefon numarası 0850 266 00 00 şeklindedir.

İptal işlemleri bayilerden de yapılabilirken Dsmart genel müdürlüğüne de gönderilerek yapılabilir. İşte tam bu aşamada alan kişi hizmetleri devreye giriyor. İletişime geçtiğiniz alan kişi hizmetleri telefon numarası vesilesiyle yapacağınız tüm işlemler adım adım sizlere aktarılıyor. Bu sayede iptal işlemi esnasında yeni istenen bilgiler var ise anında öğrenip, ona bakılırsa işlem yapabilirsiniz.

D SMART yakınma hattı

Bazen acayip numaralardan, bazı abonelik bayiilerinden d smart’ın adı kullanılarak bazı paketler hakkında yalan yanlış bilgiler vererek kandırmaya çalışabilirler. Bu şekilde bir durumu anladığınızda ne olursa olsun D SMART yakınma hattı ile iletişime geçerek data verin. Yakınma hattına 0850 266 0 266 numarasından ulaşabilirsiniz.

Benim önerim D SMART genel müdürlüğü aramaları dışındaki öteki bayii vs şeklinde iletişime geçen kişilere saygınlık etmeyin. Eğer bayiilerde işlem yapacaksanız bulunduğunuz il içinde bulunan D SMART şubelerini kullanabilirsiniz. Bunun haricinde faks, telefon ile görüşme, mail ve evrak gönderim işlemlerinizi genel müdürlük üstünden yapmanız daha sıhhatli olacaktır.

D SMART GO Nedir?

Tv, bilgisayar ve telefon şeklinde teknolojik aletler aracılığı ile film, canlı tv, dizi ve belgesel izleyebileceğiniz fazlaca ustalaşmış bir platformdur. İnternet üstünden sizlere hizmet vermektedir.

D SMART GO iyi mi çalıştırılır? Kullanımı oldukça basittir. Televizyonunuz ile bağlantı oluşturmak için; web hizmeti aldığınız modem ile D SMART uydu alıcısını ethernet kablosu aracılığı ile birbirine bağlayıp, hemen sonra kumandadan GO tuşuna basmanız yeterlidir. Anında canlı tv, film ve dizilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Evinizde eğer turknet web kullanıyorsanız ve problemler yaşıyorsanız, Turknet iptal dilekçesi örneğini bir inceleyebilirsiniz.

Tagged:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir