Ülkemizin mühim bankaları içinde sıralamada yer edinen Denizbank hizmetlerine devam ediyor. Çarpıcı söz olarak hayata Yaşam Deniz’de Güzel! diyerek bankacılığın yeni yüzünü sizlere göstermektedir. Bankacılık dendiği süre akla gelenlerden birisi olan Denizbank satın alan memnuniyetini daima ilk sırada tutmaktadır. Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank of Russia bankasına ilişik olan hususi mevduat bankası olmaktadır. İlk olarak bakanın sahibi Avrupa’nın önder kamu bakası olan Dexia grubuna ilişik olmuştu. Denizcilik sektöründe finansman olarak kaynak sağlamak amaçlı kurulup zaman içinde genişleyerek büyümüştür. İlk müessese zamanı 1938 yılı olarak gösterilip 12 binden fazla personel sayısı olup 688 şubesi bulunmaktadır.

Denizbank Sabah Açılış ve Kapanış Saati

Sabah Açılış Saati:
09.00 – 12.30

Akşam Kapanış Saati:
13.30 – 17.00

Cumartesi – Pazar

Kapalı

Şubede Hangi İşlemler Yapılır

Denizbank Şubesi sabah 09:00’da açılıyor. İşlemlerinizi kolaylıkla ve hızla yapabilmeniz için şubeye girdiğinizde sıra numarası almanız gerekiyor. Yoğunluk var ise eğer ilk sıralarda yer almak istiyorsanız TC numaranızı girerek sıra numaranızı alın. İşlemlerinizi kolay ve süratli bir halde yapmanıza olanak verir. Denizbank kartınız var ise sıra numarası alırken kartınızı kullanmalısınız. Şubede bankacılık ile akla gelen tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kısa ve kolay bir halde birçok işleminizi kolaylıkla yapmanız mümkündür. Havale, bankalar arası para transferi EFT, satmaca ödeme, döviz alım satım işlemleri, vadeli hesap açma, ipotek ve kredi çekme benzer biçimde işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Niçin Denizbank Tercih Etmeliyim

Denizbank finansal alanda size her türlü desteği sunmakta. İnternet bankacılığı yardımıyla size birçok alanda hizmet sunuyor. Yeni yatırımlar alarak ihtiyacınız olan en uygun hizmeti ayağınıza getiriyor. Gerek sigorta işlemlerinden tutun kredi işlemlerine kadar kolaylık sağlamakta. Bankacılık alanında her türlü yeniliği ayağınıza getiriyor. Eksiklerinizi tamamlamanızı sağlıyor ve yeni projelere imza atmak için destek oluyor. Bankacılık dendiğinde akla gelen bankalardan birisi.

Denizbank İletişim

Denizbank işlemleri ve hakkında informasyon sahibi olmak için yazışma hattını kullanabilirsiniz. 7/24 kusursuz bir halde telefon bankacılığı ile destek vermekte. İnternet üstünde birçok işlemi telefon ile gerçekleştirebilrisiniz.

Satın alan hizmetleri: 0850 222 0800

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir