Murat SAĞDIÇ : Hocam Merhaba; bir süredir kullanmakta olduğum digiturk hesabımı benim için gereksiz bulunduğunu düşündüğümden kapattırmayı düşünüyorum. Bununla ilgili bir sorun yaşar mıyım? Kapattırmam için neler gereklidir? iyi mi yapabilirim? Zahmet eğer olmazsa digitürk iptal dilekçe örneği verebilir misiniz?

Hoşgeldin Murat SAĞDIÇ ; Kapattırırken seni etkileyecek bazı ücret cezai işlemler olabilir hepsini anlatacağım. Birde standart bir lig tv iptal etme dilekçe örneği gönderiyorum.

Digitürk üyelik iptali dilekçesi

Aşağıdaki dilekçeye benzer bir dilekçe kullanmanız halinde lig tv iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu örnek bir dilekçedir. Kendinize nazaran yine düzenlemeler yapmanız gereklidir.

Üyelik iptali için öncelikle bir sonraki başlıkta telefon numaralarını vermiş olduğumuz digiturk alan kişi hizmetleri ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Şu sebeple üyelikler taahhütlü olduğundan asla beklemediğiniz tutarlar faturalandırılacaktır. Daha ilkin kampanyadan yararlanıp ödediğiniz düşük faturaların farkları üyelik iptal etme işleminizin sonucunda sonraki faturanızda yansıtılacaktır.

Digiturk iptal işlemi için bir dilekçe ile beraber kimlik arkalı önlü fotokopisini vermeniz yeterlidir. Bir de dilekçede yer edinen öteki bilgilerin haricinde kesinlikle niçin dolayı iptal ettirmek istediğinizi bildirmelisiniz. Şu sebeple alan kişi memnuniyeti Digitürk için oldukça önemlidir.

Digitürk iptal dilekçesi fax numarası

Dilekçe ve kimlik fotokopinizi hazırlandıktan sonrasında (0212) 473 99 99 fax numarasına gönderme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde yetkili digiturk bayii’lerine dilekçenizi elden de verebilirsiniz. Üçüncü ve son seçenek olarak da iptal bilgilerinizi posta kanalıyla Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi merkezine gönderebilirsiniz.

İptal işlemleri telefonda yalnız konuşma ile ne yazık ki yapılmamaktadır. Ne olursa olsun yazılı olarak yapılmalıdır. Son olarak DİGİTURK BEİN MEDİA GROUP MÜDÜRLÜĞÜNE yazabileceğiniz word formatlı dilekçe aşağıdaki gibidir.

digiturk abonelik iptali dilekçe örneğiİndir

Digitürk alan kişi hizmetleri direk bağlanma

Herhangi bir dilekçe hazırlamadan ilkin kesinlikle Digitürk (bein sports) alan kişi hizmetleri ile görüşmenizi öneriyoruz. Ustalaşmış davet merkezi ekibi yardımıyla yaşadığınız herhangi bir problemi kolayca çözüme ulaştıracaklardır.

Asla bir halde ikna olmadıysanız gene de üyeliğinizi iptal ettirecekseniz eğer (0212) 473 73 73 numaralı telefon numarasını kullanarak digitürk alan kişi hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Aslen Digiturk’ün isim hakları Bein Sports olarak değiştirilmiştir. Sadece ağız alışkanlığından dolayı halen daha eski adı kullanılmaktadır. Bazı aramalarda yalnız Bein sports ibaresi görebilirsiniz.

Digitürk play üyelik iptali

Dostlar ne yazık ki süper lig paketlerinde üyelik iptal seçeneği bulunmamaktadır. Esasen paketleri web üstünden alırken genel anlamda nakit olarak peşin alınmaktadır. Bundan dolayı ücret iadesi benzer biçimde durumlar söz mevzusu değildir.

Digiturk Play Nedir? Bilmeyen arkadaşlarımız için özetlemek gerekirse açıklıyorum. Digiturk’ün web üstünden izlenilen platformudur. Buradaki üyeliğiniz yardımıyla tablet, bilgisayar, telefon yada yeni nesil televizyonlardan web yardımıyla kullanım sağlayabilirsiniz.

İnternet üstünden izlendiği için donmalar olur mu? Digiturk play sizin web hızınıza nazaran görüntü standardını ayarladığı için genel anlamda fazlaca takılmalar olmaz. Sadece web hızınız fazlaca aşırı yavaş ise ne yazık ki bu sizinle ilgili bir durum olduğundan takılmalar olacaktır.

Evde durağan(durgun) telefonunuz var ve kullanmıyorsanız eğer isterseniz Türk Telekom Durağan(durgun) Telefon İptal Dilekçe Örneği ile iptal işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Tagged:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir