Günümüzde son zamanlar da en fazlaca sevilen domatesli makarnanın yanına ne gider sorusuna hep birlikte daha yakından göz atacağız. Makarna soslarında bildiğiniz gibi ki en fazlaca sevileni domates sosu oluyor ve bunların yanına bir de sarımsaklı yoğurt yapılınca ortaya hakikaten mükemmel lezzet çıkıyor. Bilhassa en fazlaca sevilenler içinde fiyonk türleri yer verilmiştir.

Domatesli Makarnanın Yanına Ne Gider

Bunların yanı sıra makarna karbonhidrat bakımından da en fazlaca varlıklı yiyecek olduğundan fazlaca tercih edilmektedir. Fakat sizler şimdi domates soslu makarna yapacaksanız ve yanına ne yapacağınızı bilmiyorsanız buyurun bakalım ;

İçindekiler

CACIK

ET VE TAVUK SOTE

DANA PİRZOLA

SOSİS KIZARTMASI

TAVUK KANAT

CACIK

Domatesli makarnanın yanına yapılabilecek en güzel mezelerden birisi de cacıktır. Doğrusu sizler yanına yalnız meze yapacaksanız o süre en iyi seçiminiz cacık olsun.

ET VE TAVUK SOTE

Et yada tavuk sote de domatesli makarnanızın yanına fazlaca güzel olacaktır bence. İsteyenler etten isteyenler de tavuktan mükemmel sote yapabilir. Bilhassa protein bakımından da baya varlıklı olduğundan tercih edilmeli.

DANA PİRZOLA

Domates soslu makarnanızın yanın dana etinden mükemmel pirzola yaparak akşam menünüzü daha varlıklı hale getirebilirsiniz. Hem karbonhidrat hem de protein bakımından en iyi gıdaları almış olmuş olursunuz.

SOSİS KIZARTMASI

Aceleniz var ise ve uğraşmak istemiyorsanız o süre domates soslu makarnanızın yanına sosis kızartmasını tercih edebilirsiniz. Güvenli olun bu ikisi görkemli olacaktır.

TAVUK KANAT

Eğer tavuk yemeyi fazlaca seviyorsanız o süre makarnanın yanına tavuk kanat fazlaca güzel olacaktır. İsteyenler derili isteyenler de derisiz şekilde kanatını kızartabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir