Kişinin sıhhatli bir halde kilo verebilmesi sağlayabilmek için uygulanan belli başlı detoks suları bulunmaktadır. Bu suların tertipli olarak tüketilmesi kişinin sıhhatli bir halde kilo verebilmesini sağlarken bununla beraber vücutta bulunan yağların kısa süre içinde yakılmasına ve kişinin kısa süre içinde kilolarından kurtulmasına destek olmaktadır. Bu detoks sularından bir tanesi olan ve son dönemlerde pek oldukça yerde karşımıza çıkan dukan birasının ne işe yaradığını ve dukan birasının faydalarının neler olduğuna değineceğiz…

Dukan birası nedir?

Son dönemlerde pek oldukça yerde görmeye alışık olduğumuz dukan birasının ne olduğu dört gözle beklenen konuların başlangıcında gelirken dukan birası, çeşitli malzemelerden hazırlanan bir su atıcı içecektir. İçerisinde yeşil çay, maden suyu ve limon ile hazırlanan dukan birasının tertipli olarak tüketilmesi kişinin kısa süre içinde fazla kilolarından kurtulmasına destek olurken bununla beraber vücutta bulunan toksinlerin dışarı atılmasına destek olmaktadır.

Dukan birasının faydaları nedir?

 • Dukan birası içinde bulunan bileşenler yardımıyla bağırsakların sıhhatli ve dizgesel bir halde çalışmasına destek olurken kişinin, kabızlık probleminin ortadan kalkmasına destek olmaktadır.
 • Dukan birasının tertipli olarak tüketilmesi vücutta bulunan ödemin kısa süre içinde atılmasına destek olurken bununla beraber kişinin vücudunda bulunan toksinlerin dışarı atılmasına destek olmaktadır.
 • Metabolizmanın büyük seviyede hızlanmasına destek olan dukan birasının tertipli olarak tüketilmesi fazlasıyla mühim olan durumlar içinde yer almıştır, metabolizmanın hızlıca çalışmasına destek olan dukan birasını tertipli olarak tüketmeyi kesinlikle dikkatsizlik etmeyin.
 • Vücuda alınan sıvı miktarının büyük seviyede artmasına destek olan dukan birası, bu yöntem yardımıyla vücuttaki toksinlerin dışarı atılmasını sağlamaktadır.
 • Yağ yakımına büyük seviyede destek olan dukan birasının tertipli olarak tüketilmesi kişinin sıhhatli bir yaşam içinde olmasına destek olmaktadır.
 • Dukan birasının içinde yer edinen maden suyu, vücudun mikro ihtiyacının karşılanmasına destek olurken bununla beraber vücudun mineral takviyesinin iyileşmesine destek olmaktadır.
 • Tokluk hissiyatının büyük seviyede kuvvetlenmesine destek olan dukan birası kişinin uzun süre tok hissetmesine de katkı sağlamaktadır.

Dukan birası kişiyi zayıflatır mı?

Son dönemlerde pek oldukça değişik yerde görmeye alışık olduğumuz dukan birası kişinin zayıflamasına destek olduğu malum detoks sularından bir tanesidir. İçerisinde bulunan bileşenler vücutta bulunan toksinlerin dışarı atılmasına büyük seviyede katkı sağlarken bununla beraber metabolizmanın hızlanmasına destek olması dolayısıyla kişinin kısa süre içinde sıhhatli bir halde kilo vermesini tetiklemektedir. Dukan birasını uyguladığınız dönemlerde bir miktar daha tükettiğiniz gıdalara dikkat etmeniz bununla beraber spor uygulaması içinde bulunmanız, kısa süre içinde zayıflamanıza ve gözle görülür bir değişimin oluşmasına niçin olmaktadır.

Video: Dukan Birası ile Ödem Atın 🚨 Dikkat 5 Kilo Verdirir 🚨 Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel

https://www.youtube.com/watch?v=A9VSyt2hoSAVideo can’t be loaded because JavaScript is disabled: Dukan Birası ile Ödem Atın 🚨 Dikkat 5 Kilo Verdirir 🚨 Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel (https://www.youtube.com/watch?v=A9VSyt2hoSA)

Dukan birası iyi mi yapılır?

Malzemeler;

 • 750 ml su
 • 200 ml maden suyu
 • 1/2 limonun suyu ya da 2 dilim limon
 • İki yiyecek kaşığı yeşil çay ya da 2 poşet yeşil çay

Yapılışı;

İlk olarak 750 ml suyunuzu güzelce kaynatın. Kaynatma işleminden sonrasında suyun içinde yeşil çayı güzelce demleyin. Yeşil çay tüm özlerini suya bıraktıktan sonrasında ve demleme işlemini tamamladıktan sonrasında yeşil çay soğuması için ayrı bir şişenin içine alın. Soğuyan yeşil çayın içine 2 dilim kadar limon ilave edin. Akabinde 200 ml maden suyunu yeşil çayın içine ilave edin. Hazırladığınız karışımın kapağını kapatın ve bir miktar karıştırdıktan sonrasında bir gece kadar buzdolabında beklemeye alın. Ertesi gün peyder pey dukan birasını güzelce tüketin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir