Disney+ Türkiye’deki yatırımlarına Dünyayla Benim Aramda dizisiyle devam ederken kullanıcılar 14 Eylül 2022’de yayınlanmaya başlamış olan dram ve duygusal temalı dizide Burçin karakterini hangi oyuncunun canlandırdığını araştırıyor. Peki Dünyayla Benim Aramda Burçin kimdir, gerçek adı nedir? 2022 itibariyle kaç yaşlarında?

Geniş kitleler tarafınca tanınan bir oyuncu ekibine haiz olan dizinin projesine 2022 yılının yazları başlangıç verildi. İlk tanıtım fragmanı 31 Ağustos 2022’de Disney+ Türkiye Youtube kanalı üstünden gösterildi ve 1 milyondan fazla kullanıcı tarafınca görüntülendi.

Dünyayla Benim Aramda, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir bayan karakterin yaşamını mevzu ediniyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan hanım, süre geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır.

Dünyayla Benim Aramda ‘Burçin’ kimdir?

Dünyayla Benim Aramda dizisinde Burçin karakterini 2022 yılı itibariyle 58 yaşlarında olan Türk oyuncu Zerrin Tekindor canlandırıyor. Zerrin Tekindor, 5 Ağustos 1964 tarihinde Balıkesir, Türkiye’de dünyaya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir