Disney+ Türkiye’deki yatırımlarına Dünyayla Benim Aramda dizisiyle devam ederken kullanıcılar 14 Eylül 2022’de yayınlanmaya başlamış olan dram ve duygusal temalı dizide Ceren karakterini hangi oyuncunun canlandırdığını araştırıyor. Peki Dünyayla Benim Aramda Ceren kimdir, gerçek adı nedir? 2022 itibariyle kaç yaşlarında?

Geniş kitleler tarafınca tanınan bir oyuncu ekibine haiz olan dizinin projesine 2022 yılının yazları başlangıç verildi. İlk tanıtım fragmanı 31 Ağustos 2022’de Disney+ Türkiye Youtube kanalı üstünden gösterildi ve 1 milyondan fazla kullanıcı tarafınca görüntülendi.

Dünyayla Benim Aramda, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir karı karakterin yaşamını mevzu ediniyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan hanım, vakit geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır.

Dünyayla Benim Aramda ‘Ceren’ kimdir?

Dünyayla Benim Aramda dizisinde Ceren karakterini 2022 yılı itibariyle 23 yaşlarında olan Türk oyuncu Melisa Döngel canlandırıyor. Melisa Döngel, 18 Eylül 1999 tarihinde İstanbul, Türkiye’de dünyaya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir