Disney+ Türkiye’deki yatırımlarına Dünyayla Benim Aramda dizisiyle devam ederken kullanıcılar 14 Eylül 2022’de yayınlanmaya başlamış olan dram ve duygusal temalı dizide Tolga karakterini hangi oyuncunun canlandırdığını araştırıyor. Peki Dünyayla Benim Aramda Tolga kimdir, gerçek adı nedir? 2022 itibariyle kaç yaşlarında?

Geniş kitleler tarafınca tanınan bir oyuncu ekibine haiz olan dizinin projesine 2022 yılının yazları başlangıç verildi. İlk tanıtım fragmanı 31 Ağustos 2022’de Disney+ Türkiye Youtube kanalı üstünden gösterildi ve 1 milyondan fazla kullanıcı tarafınca görüntülendi.

Dünyayla Benim Aramda, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir bayan karakterin yaşamını mevzu ediniyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan hanım, vakit geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır.

Dünyayla Benim Aramda ‘Tolga’ kimdir?

Dünyayla Benim Aramda dizisinde Tolga karakterini 2022 yılı itibariyle 40 yaşlarında olan Türk oyuncu Buğra Gülsoy canlandırıyor. Buğra Gülsoy, 22 Şubat 1982 tarihinde Ankara, Türkiye’de dünyaya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir