İlk kısmı 7 Temmuz 2022 tarihinde Yıldız TV ekranlarında gösterilen Duy Beni dizisinde ‘Emine Sakan’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Duy Beni ‘Emine Sakan’ gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

Yıldız TV ekranlarının beğenilen dizisi Yıldız TV ikinci sezonunda seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Perşembe günleri saat 20:00’da gösterilen dram türündeki dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, senaristliği Makbule Kosif tarafınca kaleme alınan dizinin çekimlerine 2022’nin yazları başlandı. İlk bölüm tarihinde Yıldız TV ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizide Emine Sakan rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Ekim (Rabia Soytürk), orta derslik bir mahallede yaşayan lise talebesi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşamış olduğu ağlatısal bir vakayla yaşamı temelinden sarsılır. Ekim’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla’ya bir otomobil çarpıp kaçar.

Duy Beni Emine Sakan kimdir?

Yıldız TV dizisinde destek oyuncu olarak yer edinen Emine Sakan karakterine 2022 itibariyle 28 yaşlarında olan Cemre Özşişman yaşam veriyor.

Cemre Özşişman 19 Aralık 1993 tarihinde Türkiye’nin şehrinde dünyaya geldi. İstanbul Informasyon Üniversitesi Tiyatro Kısmı mezunudur. 1993 doğumlu ünlüleri keşfetmek için buraya tıklayın.

  • Duy Beni dizisindeki tüm oyuncuları yaşları ve karakterleriyle keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir