İlk kısmı 7 Temmuz 2022 tarihinde Yıldız TV ekranlarında gösterilen Duy Beni dizisinde ‘Rıza Günay’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Duy Beni ‘Rıza Günay’ gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

Yıldız TV ekranlarının beğenilen dizisi Yıldız TV ikinci sezonunda seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Perşembe günleri saat 20:00’da gösterilen dram türündeki dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, senaristliği Makbule Kosif tarafınca kaleme alınan dizinin çekimlerine 2022’nin yazları başlandı. İlk bölüm tarihinde Yıldız TV ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizide Rıza Günay rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Ekim (Rabia Soytürk), orta derslik bir mahallede yaşayan lise talebesi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşamış olduğu ağlatısal bir vakayla yaşamı temelinden sarsılır. Ekim’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla’ya bir otomobil çarpıp kaçar.

Duy Beni Rıza Günay kimdir?

Yıldız TV dizisinde destek oyuncu olarak yer edinen Rıza Günay karakterine 2022 itibariyle 56 yaşlarında olan Murat Daltaban yaşam veriyor.

Murat Daltaban 5 Mayıs 1966 tarihinde Türkiye’nin Ankara şehrinde dünyaya geldi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunudur.

  • Oyuncunun İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.
  • Duy Beni dizisindeki tüm oyuncuları yaşları ve karakterleriyle keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir