Duy Beni dizisi ilk kısmı 7 Temmuz 2022 tarihinde piyasaya sürülen Türk yapımı dram, duygusal ve gençlik türündeki tv dizisi. 

Yıldız TV ekranlarının beğenilen dizisi Duy Beni dizisinde birinci sürem heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Perşembe günleri saat 20:00’da gösterilen dram, duygusal ve gençlik temalı dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor. Duy Beni Ekim karakteri kimdir? Duy Beni ‘Ekim’ kimdir? Gerçek adı, yaşı & oyuncu bilgileri…

Duy Beni dizisinde ‘Ekim’ karakterini Rabia Soytürk canlandırmaktadır.

Rabia Soytürk Instagram

Rabia Soytürk Instagram hesabı @soyturkrabia olarak bilinmektedir. Rabia Soytürk instagram da 2.8M takip edeni bulunmaktadır.

https://www.instagram.com/soyturkrabia/

Rabia Soytürk kimdir?

Rabia Soytürk 11 Mart 1996 tarihinde İstanbul dünyaya gelmiştir. Balık burcu olan Rabia Soytürk, 1,66 santimetre uzunluğunda ve 52 kilogram ağırlığa haizdir. Rabia Soytürk, Sıhhat Koleji hemşirelik kısmı mezunudur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez Şahsiyet dizisinde Süveyda karakterini canlandırarak Haluk Bilginer ve Cansu Dere ile emek verme fırsatı elde etti. Nereli olduğu bilinmeyen Soytürk, Gülperi dizisi ve Özgür Dünya filmi kadrosunda yer aldı. Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterine yaşam verdi.

Rabia Soytürk Filmleri ve Dizileri

  • Duy Beni (Ekim, TV Dizisi 2022)
  • Alparslan: Büyük Selçuklu (Karaca, TV Dizisi 2021-2022)
  • Benim Adım Melek (Defne, TV Dizisi 2019-2021)
  • Özgür Dünya (Aslı, Beyazperde Filmi 2019)
  • Şahsiyet (Süveyda, TV Dizisi 2018)
  • Gülperi (Selen, TV Dizisi 2018-2019)
  • Çukurdakiler (Gülcan, TV Dizisi 2018)

Duy Beni Ekim kimdir? Duy Beni Ekim karakter analizi!

Çalışan bekar bir annenin kızı olan Ekim’in yüksek notlar almasını elde eden süratli bir kavrama gücü ve öğrenme becerisi var. Yaşamış olduğu yoksul mahalleyi asla küçümsemiyor hatta o mahallenin kendisine katmış olduğu gerçek hayatta ayakta kalma enerjisini seviyor. Çocukluğundan beri en yakın arkadaşı olan Leyla haricinde kimselerle oldukca samimi değil. En yakın arkadaşının gözleri önünde geçirdiği kaza hayatındaki en büyük travma olacak. Ve Ekim’in buna sebep olanları bulmak amacıyla çıkmış olduğu yolculukta yaşayacakları onun kaderini de tekrardan yazacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir