Bir çok süre el bakımı pek oldukça insan tarafınca atlanılan durumlar içinde yer alırken, bilhassa kış aylarının gelmesiyle beraber ellerinin tertipli olarak bakımının yapılması son aşama mühim olan hususlar içinde yer almıştır. Ellerinizin derinlemesine neme doyabilmesi için, ellerinizi her gece uyumadan evvel nemlendirmemeyi dikkatsizlik etmemeli ve cildin gereksinim duyan bileşenleri elinize kazandırmanız son aşama önemlidir. İşte el bakımını elde eden ve elleri pamuk forma dönüştüren el kremleri…

Cilt dostu en iyi el kremleri

Kış aylarının gelmesiyle beraber eller nemini kaybedecek ve ellerin üstünde büyük seviyede rutubet problemi oluşacaktır. Ellerin nemsiz bir formda kalması kişinin cilt yüzeyinde pütürlenme ve soyulma durumunun oluşmasına niçin olurken, cildin gereksinim duyan nemi cilde kazandırmak son aşama mühim olan durumların başlangıcında gelmektedir. Haberimizin bu bölümünde cilde rutubet elde eden ve cildin oldukça daha sıhhatli bir formda olmasını sağlayacak el kremlerini listeledik. Bu kremleri sürmeye başladığınız andan itibaren ciltte bulunan kuruma problemini yok edeceksiniz;

1- Burt’s Bees Oldukça Kuru ve Çatlamış Eller için Kurtarıcı Bakım

Cildi fazlasıyla kuruyan ve ellerinin üstünde çeşitli yaraların oluşması durumunda Burt’s Bees Oldukça Kuru ve Çatlamış Eller için Kurtarıcı Bakım kreminin kullanılması ellerin kısa süre içinde sıhhatli bir formda olmasına destek olmaktadır. Cilt yüzeyindeki hücrelerin yenilenmesine ve canlanmasına destek olan kremi tertipli olarak kullanmaya başladığınızda cilt yüzeyinde bulunan tüm nemsizliğin kısa süre yok bulunduğunu görmüş olacaksınız. Kremin içinde yer edinen badem yağı ve ayçiçek yağı cildin organik yollardan nemlenmesine büyük seviyede katkı sağlarken cildin sıhhatli ve uygun bir formda olmasına destek olacaktır.

2- Eyüp Sabri Tuncer Naturel Zeytinyağlı El Ve Vücut Losyonu

İçerisinde bolca oranda bulunan zeytinyağı yardımıyla cildin kısa süre içinde nemlenmesine destek olurken bununla beraber cilt yüzeyindeki sertleşmenin tedavi edilmesine destek olmaktadır. İçerisinde herhangi bir halde paraben içermeyen bu krem son aşama sağlıklıdır. Cilde uygulanması durumunda, cildin sıhhatli bir halde nemlenmesini sağlarken bununla beraber her cilt tipine uygun olması dolayısıyla da sorunsuz kullanım kolaylığı sağlıyor.

3- The Body Shop – Kenevir Koruyucu El Kremi

İçerisinde kenevir yağı ve tohumu bulunan bu el kremi kuruyan ve çatlayan ellerin kısa süre içinde tedavi edilmesine destek olurken bununla beraber ellerin nemli bir formda olmasına destek olmaktadır. İçerisindeki olağanüstü yağlar yardımıyla ellerin gün boyu nemli bir formda kalmasını elde eden The Body Shop – Kenevir Koruyucu El Kremi, ellerin kısa süre içinde sıhhatli bir biçim içinde destek olmaktadır. Cilt yüzeyinde bulunan çatların tedavi edilme sürecinin hızlanmasına ve ellerin sıhhatli bir formda olmasını elde eden bu kremi tertipli olarak kullanmayı dikkatsizlik etmeyin.

4- Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve El Kremi

Kuryan ve çatlayan elleri kısa sürede toparlamaya ve neme doyurmaya destek olan Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve El Kremi, ellerin pamuk gibi bir formda olmasına destek olmaktadır. Bilhassa ellerinde fazlaca kuruma problemi olan kişilerin en büyük yardımcıları içinde olan Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve El Kremini bir kere kullandığınızda tekrar asla bırakmak istemeyeceksiniz.

5- L’Occitane Shea Butter Hand Cream

Bal, badem, shea batter, Hindistan ceviziyle varlıklı olan L’Occitane Shea Butter Hand Cream içinde bulunan olağanüstü yağlar yardımıyla kişinin ellerini büyük seviyede neme doyurmaya ve ellerin sıhhatli bir görünüm içinde olmasına destek olmaktadır. Kremin kendiliğinden emilmesi ve ellerde herhangi bir yapışkan formda olmasını engellemesi kullanıcı kolaylığı da sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir