Çağ artık web çağı olduğundan dolayı gelişen teknoloji birbirleri ile rekabet etmeye başladı. Bunlardan birisi interneti süratli ve sorunsuz olarak dolaşabilen tarayıcılardır. İnternet sitelerinin kodlamalarını size bir görsel halinde sunarak keyifli ve güzel şekilde dolaşabilirsiniz. Sizlere dünyanın en süratli tarayıcılarının karşılaştırmasını yapacağız.

Bugün hepimizin dilinde dolanan tek bir tarayıcı var. Google Chrome olarak bildiğimiz geliştiricisi Google olduğundan dolayı hız mevzusunda size öncülük etmektedir. Sizlere yol gösterdiği şeklinde eski tarayıcılara nazaran daha çok gelişmiştir.

İlk zamanlar bilgisayarımızı aldığımızda yada format attığımız süre İnternet Explorer yüklenmiş olarak gelir. Ağır olduğundan dolayı yeni rakipleri ortaya çıkarak tahtı aldılar. Gelişen web sayfalarının süratli açılıp kullanıcılara yararlı olmak amaçlı son olarak aramıza katılan Google Chrome liderliği almış durumdadır.

Uzun süreden beri Firefox dostu olmama karşın geçiş yapmak için geri sayımı başlattım. Oldukça süratli olduğu şeklinde internetten sonuna kadar faydalanbiliriz.

Buradan indirebilirsiniz Google Chrome İndir

İndirme sayfasında karşınıza çıkacak sayfanın kopyasıdır burada “Chorome’u indirin” var tıkladıktan sonrasında indirmeye başlayacaktır. denkbilgi.com sitemizi de en süratli şekilde dolaşmak için kullanabileceğiniz tarayıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir