En iyi yurtdışı hosting şirketi hangisidir mevzusunda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus kaliteli hizmet sunması ve güvenilir olmasıdır. Hosting sunucusu ile web sitenizi devamlı ziyaretçilerin erişebileceği şekilde etken hale getirirsiniz.

Yurtdışı hosting firmalarından paket satın aldığınızda haiz olacağınız hizmetler şunlardır:

 • Parasız SSL sertifikası
 • Parasız yedekleme
 • Türkçe açık oturum
 • Güvenli sunucu kullanımı
 • Virüs Koruması
 • Teknik destek
 • En İyi Yurtdışı Hosting Firması
 • Yurtdışı Hosting Tavsiye
 • Yurtdışı Lokasyonlu Hosting
 • Ucuz Yurtdışı Hosting
 • Yurtdışı Hosting Firmaları
 • Yurt Dışı Hosting
 • Bluehost Nedir ve Bluehost Firması Nasıldır?
 • Yurtdışı Sunucu Firmaları
 • Hosting Arama
 • Hosting Bedeli
 • Hosting Bulma
 • En İyi Yurtdışı Hosting Firması

  Sunucuyu kullanmaya başladığınızda eğer teknik bilginiz sınırlıysa ulaşabileceğiniz teknik destek ekibinin olması ve size süratli yanıt vermesi oldukça önemlidir.  Türkçe açık oturum hizmeti yardımıyla denetim panelinden siz de sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. SSL sertifikası sitenizin ziyaretçilere güvenilir bulunduğunu kanıtlayan bir güvenlik sertifikasıdır. Bluehost.com firmasını yazının başlangıcında tavsiye ediyoruz.

  Yurtdışı Hosting Tavsiye

  Yurtdışı hosting hizmeti Türkiye haricinde Avrupa’da bulunan sunuculara bağlanarak hizmet almaktır. Yurtdışı hosting tavsiye tüm sektörler için avantajlı hizmetler sunar. Yabancı hosting satın aldığınızda birçok kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Ilk olarak yabancı hosting sunucularının teknik destek hizmeti oldukça iyidir. Hesaplı seçeneklere haizdir.

  Benzer Makaleler;

  • Veeam Backup Replication Nedir? Sanal Yedekleme İşlemleri
  • Bluehost Nedir ve Bluehost Firması Nasıldır?
  • Veeam Software Nedir? Veeam Firması Nasıldır?

  Satın aldığınızda standartların üstünde olan özellikleri mesela aylık trafik hizmetini hesaplı bir bütçeyle yabancı hosting kullanarak alabileceğinizi görürsünüz. Yabancı sunucuların neredeyse tamamı firmaya bağlı olurlar ve güvenlidirler. Sunucular yüksektir ve kaliteli hizmet sunarlar. Paypal hesabınız var ise yabancı sunucu için ödeme yaparken kullanabilirsiniz. Hem de kredi kartınızla da ödeme yapabilirsiniz. Yerli sunucular ile içinde büyük bir hız farkı bulunmaz.

  Yurtdışı Lokasyonlu Hosting

  Yurtdışından sunucuya bağlanmak istiyorsanız yabancı dil bilmeniz sizin için avantajlı olur. Türkçe açık oturum hizmeti sunan yabancı sunucularda sorun yaşamazsınız. Yurtdışı lokasyonlu hosting bazı firmalara yerli sunucudan daha avantajlı gelebilir. Bazı hosting firmaları sınırsız alan hizmeti sunarlar ve sınırsız trafik hakkı verirler. Yerli sunucudan trafik kotası dolduğunda ek maliyet çıkabilir. Yabancı sunucuların tutarları dolar üzerindendir fakat yüksek rakamlar değildir.

  En İyi Yurtiçi Hosting Firması Hangisidir?

  Sunucuya bağlandığınızda ihtiyacınız olan her özelliği kullanabilirsiniz. Yabancı sunucu kullanmak sitenizin belirli bir kuralı ihlal etmiş olduğu sebebi öne sürülerek kısıtlanması tehlikesini de ortadan kaldırıyor. Mesela bir forum siteniz var ise ve üyeler sizin kontrolünüz haricinde gizyazı paylaştıysa siteniz kısıtlanabilir yada kapatılabilir. En iyi yurtdışı hosting şirketi seçerken oldukça dikkat etmek gerekmektedir.

  En İyi Hosting Firması Hangisidir

  Ucuz Yurtdışı Hosting

  Uygun fiyat seçenekleri ile dolar üstünden ucuz yurtdışı hosting satın alabilirsiniz. Devamlı olarak kullanacağınızdan kaliteli sunucu kullanmak web siteniz ve firmanız için bir yatırımdır. Yurtdışı sunucularını kullandığınızda içerik sınırlamanız olmaz. Müşteriler sitenize giriş yaptığında tüm detayları korunur. Sitenizin kapanma ya da sınırlama benzer biçimde problemler yaşamasını tamamen engellemiş olmuş olursunuz. Sunucu satın alırken WHOIS anlaşması yardımıyla alan adınızı gizleyebilirsiniz.

  Bu gizlilik yardımıyla sizden başka kimse alan adınızı görüntüleyemez. Sunucuyu tecrübe etmek istediğinizde ilk olarak aylık olarak size sunarlar. Aylık tecrübe etme süreci sizi memnun ederse senelik paket satın alabilir ve sorunsuz bir halde web sitenizi yönetmeye başlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile satın almak kolaydır.

  Yurtdışı Hosting Firmaları

  Yurtdışı sunucu kullanmaya karar verdiğinizde isterseniz web sitenizi HTML ve PHP dillerini kullanarak düzenleyebilirsiniz. Yurtdışı hosting firmaları alan sınırlaması yapmaz ve içeriklerinizi sınırsız bir halde yükleyebilirsiniz. Yüklemek istediğiniz uygulamalar var ise bazı uygulamaları otomatikman yükleme fırsatı sunar. Yabancı sunucu satın aldığınızda Türkiye bağlantısı kesinlikle olmaz ve tüm sistem yurtdışından gelir.

  Yüksek hıza haiz olan sunucular güvenliği üst düzeyde sağlar. Kurumsal mail hesabı açmak istediğinizde ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz. Alan adınızı taşımak istediğinizde aktarma ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Firmalar sunucu almak istediklerinde yerli yada yabancı olması mevzusunda düşünürler ve yabancı sunucuları kullanırsanız birçok avantaja haiz olarak web sitenizi yayınlayabilirsiniz.

  Yurt Dışı Hosting

  Sunucuları Türkiye haricinde olan yabancı hosting firmaları devletimizde birçok sektörde tercih edilir. Yurt dışı hosting kullanmak Türkçe açık oturum hizmeti yardımıyla kolay ve pratiktir. Yabancı sunucu almak istediğinizde dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus kaliteli olması ve güvenilir olmasıdır. Yabancı bir ülkedeki sunucuya bağlanmak hız mevzusunda aklınızda şüpheler doğurabilir fakat teknoloji geliştikçe yerli ve yabancı sunucular içinde hız farkı neredeyse yok denecek kadar azalmıştır.

  Bluehost Nedir ve Bluehost Firması Nasıldır?

  Teknoloji geliştikçe sunucuya ilişkin güncellemeleri yapmak oldukça kolaylaşmıştır. Mesela Türkiye’de ofisinizdeyken ABD’daki sunucuya bağlı olan web sitenizi oturduğunuz yerden güncelleyebilirsiniz. Sağlam kontakt ağı ve veri merkezi yardımıyla yabancı sunucuların kullanımı son aşama süratli ve güvenlidir.

  Yurtdışı Sunucu Firmaları

  Yabancı sunucu satın almadan ilkin bazı şüpheler yaşıyorsanız yabancı sunucu firmaları mevzusunda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı hususlar vardır. İlk kez satın alacağınız vakit fiyat düşük olsa da sonraki seneler da devasa yükseklikte artışlar meydana gelebilir. Hangi sunucuyu seçerseniz seçin mühim olan hız mevzusunda yüksek performans göstermesidir.

  Web sitenizi ziyaret eden kişiler eğer ana sayfanız süratli açılmazsa 5 saniye içinde sayfanızı kapatırlar. Ziyaretçilerin istedikleri bilgiye yetişmesi süratli olmalıdır ve satın aldığınız sunucu bu hızı size kesinlikle sağlamalıdır. Yurt dışı müşterilerine dönük bir internet sayfası kuruyorsanız en oldukça satın alan potansiyeli olan ülkeden bir sunucu seçerseniz hız mevzusunda daha yüksek verim alırsınız.

  Hosting Arama

  Yabancı sunucu satın almak istediğinizde müşterilerinize site üstünden satış gerçekleştiriyorsanız hangi ülkeden almanız gerektiğine dikkat etmeniz gerekir. Hosting arama esnasında en oldukça müşteriniz bulunan ülkeden almanız daha avantajlı olur. Arama motorlarında sunucuya bağlandığınız ülkeden giren bir satın alan sizin firmanızı daha üst sıralarda görür. Yurt haricinde sunucu aldığınızda ustalaşmış kişilerle çalışacağınız kati olur.

  Ödemeler dolar üstünden gerçekleşir ve uygun bütçelerle ustalaşmış bir yurt dışı sunucusuna bağlanabilirsiniz. Yerli sunucu alırsanız daha yüksek meblağlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sebeple hosting alırken araştırmayı iyi yapmalı ve kaliteli bir sunucu kullandığınızdan güvenli olmalısınız. Yüksek hız sınırlarına haiz olan yabancı sunucular oldukça avantajlılardır.

  Hosting Bedeli

  Seçtiğiniz hosting paketine bağlı olarak fiyatlar da değişim gösterir. Hosting bedeli her yıl ödenene bir ücrettir. Yıl sonunda üyeliğinizi yenilemeniz gerekir. Tutarı ödeyemezseniz alan adınız boşa düşer ve başka bir şirket alan adınızı alabilir. İnternette arama motorları ile optimize olmuş siteler devamlı daha avantajlıdır.

  Yabancı sunucu kullandığınızda siteniz arama motorlarına uyumlu hale gelir. Yerli sunucu aldığınızda ülkenizdeki bazı kurallara uyulmadığında sitenizin kapanma tehlikesi vardır. Yabancı sunucular da ise siteniz kapanmaz ya da kısıtlanmaz. Daha özgür bir kullanım alanı elde etmiş olmuş olursunuz. Müşterileriniz ya da site üyeleriniz kullanıcı deneyimi odaklı bir siteye giriş yapmış olurlar ve verim artar.

  Hosting Bulma

  Hosting bulma esnasında fiyata dikkat etmeniz gerektiği benzer biçimde kalitesine de dikkat etmelisiniz. Web siteniz firmanızın internetteki yüzü olduğundan kaliteli ve kurumsal bir internet sayfası markanızı ileri taşır. İnsanlar günümüzde bir firmayla çalışacağı vakit ilk olarak internet sayfasına bakarlar. Bu sebeple kaliteli bir sunucu kullanmanız gereklidir. En iyi yurtdışı hosting şirketi seçerken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan unsurlar bunlardır.

  Yurt dışı sunucu kullandığınızda sitenizin hızında ve işleyişinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Yurt dışı hosting kullanmanın en büyük avantajlarından biri de teknik ya da genel bir sorunla karşılaştığınızda admin denilen yöneticilere ulaşmanızın süratli ve kolay oluşudur. Karşınızda size destek olacak bir ustalaşmış bulmak devamlı önemlidir. Bu şekilde işleriniz aksamamış olur ve yüksek verim alırsınız.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir