Beşiktaş’ın ve Türkiye A Ulusal Futbol Ekibi’nın kalecisi Ersin Destanoğlu, Sergen Yalçın’ın vazife vermesi ile kısa sürede gösterdiği performansla siyah-beyazlı taraftarların gönlünü fethetmişti. Gösterdiği başarı göstermiş performansla dikkatleri üstüne çeken Ersin Destanoğlu’nun, maaşı ile gündeme geliyor. Ersin Destanoğlu’nun sözleşmesi sürem bitecek. Peki Ersin Destanoğlu aylık ve senelik ne kadar kazanıyor? Ersin Destanoğlu maaşı ne kadar? İşte cevabı…

Ersin Destanoğlu ne kadar kazanıyor? Ersin Destanoğlu maaş!

Şu anki sözleşmesi ile senelik 180 bin Lira maaş alıp, maç bonusları da elde eden 21 yaşındaki file bekçisi, siyah beyazlı kulüpten 3 senelik yeni sözleşme istemektedir. Başarı göstermiş file bekçisi, senelik tutarının de 1 milyon Euro seviyesine yükseltilmesini istiyor. 

Ersin Destanoğlu, Beşiktaş yönetimine şartlarını ileterek gelecek cevabı bekliyor. Beşiktaş’ın şimdilik önerisi 500 bin Euro civarındadır.

Beşiktaş, Ersin Destanoğlu’yla senelik 14.4 milyon liradan (Aylık 1.2 milyon lira) 4 senelik sözleşme için antak kalma sağlamış oldu.

Ersin Destanoğlu instagram adresi @ersindestanoglu olarak bilinmektedir. 334K takipçi takip edeni bulunmaktadır.

https://www.instagram.com/ersindestanoglu/

Ersin Destanoğlu kimdir?

Ersin Destanoğlu 1 Ocak 2001 İstanbul Gaziosmanpaşa doğumludur. 1,95m uzunlukta ve Kaleci pozisyonunda vazife yapmaktadır.

Futbola Bayrampaşa altyapısında başlamış sonrasında 2013-2017 yılları aralığında Beşiktaş altyapı takımında forma giymiştir. Ersin, 8 Eylül 2017 tarihinde Beşiktaş ile ustalaşmış sözleşme imzaladı.

Ersin Destanoğlu maaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir