İnsanların ne kadar mutlu ilişkileri olsa da bu ilişkiler bigün bitebilir. Sadece bir taraf, birlikteliğin bitmesini asla istemeyebiliyor. Bu yüzden de ilişkiden çıkmış olan insanoğlu, Instagram ve Twitter benzer biçimde toplumsal ağlar yardımı ile eski sevgililerin hareketlerini takip ediyorlar. Sonrasında ise eski sevgililerine bildiri atıp bir talih daha istiyorlar. Eğer siz de bu kişilerden biri iseniz, bu yazımızdaki tavsiyeleri incelmek isteyebilirsiniz. Sadece belirtmek gerekir ki, ilişkilerde neler bulunduğunu bilmediğimiz için bu yazdığımız tavsiyeleri kati çözüm olarak düşünmenizi istemiyoruz.

Eski sevgiliyi geri döndürme şekilleri

İlişkinin iyi mi bittiğine dikkat etmeyin. Eğer aldatma yada yalan benzer biçimde bir durum söz mevzusu değilse, her arkadaşlık ya da ilişki bir halde tekrardan başlayabilir. Sadece en başta, acil etmemeniz gerekiyor. Bu sayede bir süre iki şahıs tek başlarına vakit geçirebilir ve kafalarını toplayabilirler. Eski sevgilinizi geri döndürmek için adım adım ilerlemeniz gerekiyor, Bu adımlar hem kendinizi geliştirmek hem de karşı tarafın kafasını toplaması için oldukça önemlidir. Gelin hep beraber eski sevgiliyi iyi mi geri döndürebileceğinizi inceleyelim.

Aceleye gerek yok

Ilk olarak eski sevgilinizin hakkaten size geri dönmesini istiyorsanız, oturup düşünmeniz gerekiyor. Bu yüzden de ani karalar alıp işi elinize yüzünüze bulaştırmayın. Eğer ayrılık süreci içerisindeyseniz, en önce oturun ve düşünün. Israrala onu arayıp bir talih daha istemek, sizi daha itici kılacaktır. Bu yüzden hem kendinize düşünme fırsatı verin hem de karşı taraf ilk olarak kafasını toplasın. Bu sayede ayrılık sürecinden sonrasında daha rahat bir ruh halinde olacaksınız. Sadece bu süre içinde tüm iletişimi kesmeniz gerekiyor. Bu sayede karşı taraf, size kırgın ya da kızgın olduğu anlarda siz ile yazışma kurması, karşı tarafın sizden tamamı ile soğumasına niçin olabilir. Bu yüzden acil etmemeli ve elinizdeki bir çuval inciri de mahvedebilirsiniz.

Kendinizi toparlayın

Eğer eski sevgilinizin size geri dönmesini istiyorsanız, ilk olarak kendinizi toparlamanız gerekiyor. Eğer karşınızdaki şahıs sizi bir halde inceliyor ve takip ediyorsa, sizin mükemmel görünümüz onu etkileyecektir. Sadece perişan bir halde görünürseniz, karşıdaki taraf sizin halinize acımaz aksine sizden soğur. Bu yüzden de eski sevgiliniz ile yazışma kurmadığınız anlarda kendinizi her yönden toparlamanız gerekiyor.

Hazır hissettiğinde iletişime geç

Karşıdaki şahıs ile iletişime geçmek için kafanızın mental olarak hazır olması lazım. bu yüzden de aslına bakarsan size en başlangıcında acil etmeyin dedik. Kendinizi mental olarak hazır hissettiğiniz an eski sevgiliniz ile iletişime geçin. Eğer iyi bir durumda iken iletişime geçerseniz, eski sevgilinizi etkilemeniz fazlaca daha kolay olacaktır. Bu sayede onun geri dönme olasılığını arttırmış olacaksınız.

Itimatını kazanın

Eğer eski sevgiliniz ile ayrılmanız, bir itimat problemi yaratmışsa yapacağınız ilk hamlenin itimat inşaa etmek üstüne bulunduğunu bilmeniz gerekiyor. Eski sevgiliniz ile iletişime geçtikten sonrasında, onun güvenin bir halde kazanın. Bu sayede eski sevgiliniz, eski mutlu ve güvende hissettiği günleri anımsar ve bu sayede sizin ile iletişime geçerken daha rahat hisseder. Eski sevgilinizin sizinle iletişime geçerken rahat hissetmesi de ilk geri dönüş sinyallerin emaresidir.

Yeni bir ilişki benzer biçimde düşünün

Eğer bir ümit var ise, eski sevgiliniz ile ilişkiye devam ediyormuş benzer biçimde değil de yeni bir ilişkiye başlıyormuş benzer biçimde davranın. Bu sayede eski ilişkinizdeki fena anları hatırlamakta zorlanır, yeni ilişkinizde kendinizi daha mutlu hissedersiniz. Karşıdaki kişiyi yeni taniyormuşçasına değişik sorular problem. Muhabbeti bu şekilde devam ettirin. kendinizde merak edilesi kapılar aralayın ki karşı taraf bu kapıları açmak istesin. Sizi tekrardan tanıma heyecanına kapılsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir