İçindekiler

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne Gider ?

PİRİNÇ PİLAVI

CACIK

PEYNİRLİ MAKARNA

SALATA

YOĞURT ÇORBASI

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne Gider ?

Günümüzde sık sık meydana getirilen ve oldukça tercih edilen yemekler içinde taze fasulye yemeği içeriyor. Fakat taze fasulye yemeği yapılacağı süre mütevazı yapılmak yerine etli olarak yapılınca ortaya daha leziz tatlar çıkabiliyor. Ev hanımlarımız ise etli taze fasulyenin yanına ne gider ? sorusunu oldukça merak ediyorlar ve hepimiz de bu mevzu hakkında nette araştırma yaparak en ideal ve yapılışları da kolay olan yiyecekleri bularak sayfamıza yer verdik. Şimdi etli taze fasulye yemeği dendiği süre akla genel olarak ilk gelen yiyecek pirinç pilavı oluyor. Bu sebeple pirinç pilavı ile taze fasulye süper ikili yiyeceklerden birisidir. Peki yanına başka ne şeklinde yemekler yapabiliriz.

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne Gider

PİRİNÇ PİLAVI

Etli taze fasulye yemeği yaptığınız süre yanına da yapabileceğiniz lezzetlerden birisi de pirinç pilavıdır. Fakat pirinç pilavınızı yapacağınız süre mütevazı yapmak yerine sebzeli yada şehriyeli olarak yapmış olursanız daha iyi olur.

CACIK

Hem etli taze fasulye hem pirinç pilavı ve hem de buz şeklinde cacık yaparak akşama mükemmel menü hazırlamış olmuş olursunuz. Eğer akşama evinize gelecek misafirleriniz var ise onları en iyi şekilde ağırlamak için bu menüyü tercih edebilirsiniz.

PEYNİRLİ MAKARNA

Etli taze fasulye bir proteinli yemektir ve bu yüzden yanına da karbonhidrat ağırlıklı olan peynirli makarnayı tercih ederseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Hem doyurucu hem de lezzet bakımından bu ikisini yapabilirsiniz.

Etli Taze Fasulyenin Yanına Ne yapsam

SALATA

Salata her yemeğin yanına yakışan lezzetlerden birisidir ve bu yüzden yaptığınız etli taze fasulye yemeğinin yanına da mevsim salatası yaparak ortaya mükemmel lezzetler katabilirsiniz.

YOĞURT ÇORBASI

Etli taze fasulye yemeği bir ana yemektir ve bu yüzden yanına başlangıç olarak çorba yapmamız daha doğru seçim olacaktır. Bu yüzden çorba olarak yoğurt çorbasını tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir