Euphoria dizisinin 2. sezonunda sona doğru yaklaşılırken dizinin takip edenleri yeni sezonun olup olamayacağını araştırıyor.

İlk kısmı 16 Haziran 2019 tarihinde gösterilen ve 8 bölümden oluşan 1. sezon son olarak 4 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanmıştı.

Euphoria 2. sezonu dünya genelindeki Covid-19 küresel salgını sebebiyle 2020 senesinde yayınlanamadı. Bunun yerine iki bölümlük hususi bir seri gösterildi. 2020 yılının ikinci yarısından itibaren meydana getirilen hazırlıklar ve çekimlerin peşinden ilk bölüm 9 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te gösterildi. Euphoria 2. sezonu halen yayınlanmaya devam ediyor.

Euphoria dizisinde 3. sezon olacak mı?

Dizinin sıkı takip edenleri “Euphoria dizisinde 3. sezonun var mı”, “Euphoria 3. sezon gelecek mi” şeklinde sorgulamalar gerçekleştiriyor. EVET! Euphoria dizisinde 3. sezonun olacağı resmi olarak duyuruldu. 4 Şubat 2022 itibariyle, HBO ve Euphoria, gösterinin üçüncü bölümünün resmi olarak gerçekleştiğini deklare etti. Resmi hesaptaki bir tweet, “#EUPHORIA 3. sezon için yenilendi.” tweetiyle takipçilerine yeni sezonu duyurdu.

#EUPHORIA özgü been renewed for season 3. pic.twitter.com/vGnmps7OQC

— euphoria (@euphoriaHBO) February 4, 2022

Euphoria dizisi hakkında

Yazar/yönetmen Sam Levinson tarafınca ABD’ye getirilen aynı adlı bir İsrail dramasına dayanan Euphoria bir gençlik dram dizisidir. Dizinin ana karakterlerinden kabul edilen Rue bir bağımlıdır ve onun içinden süzülerek geçen arkadaşlarının hikayeleri, Euphoria dizisine klostrofobik odağını verir.

Euphoria, çıkışından bu yana, çıplaklığı ve cinsel içinde ne olduğu sebebiyle tartışmalı olmasına karşın, sinematografisi, hikayesi, müziği, oyuncu ekibi (bilhassa Zendaya ve Schafer) performansları ve olgun mevzusuna yaklaşımı ile övgüler aldı. Dizi, En İyi Internasyonal Program branşında İngiliz Akademisi Tv Ödülü‘ne ve Dramada Üstün Başarı branşında TCA Ödülü‘ne aday yayınlandı. Zendaya, performansıyla Primetime Emmy Ödülü ve Drama Dizisinde En İyi Hanım Oyuncu için Uydu Ödülü kazanmıştır. Euphoria hakkında daha çok informasyon edinmek ve şimdiye kadar gösterilen bölümleri görmek için burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir