Euphoria dizine damgasını vuran ana karakterlerden önde gelen “Cassie Howard“ın kim olduğu, gerçek adının ne olduğu araştırılıyor. Etkisinde bırakan görünümüyle seyircileri kendisine fanatik bırakan Cassie Howard, ABD’da olmasıyla birlikte Türkiye’de de popüler.

Amerikan gençlik drama dizisi Euphoria 2019 senesinde yaşamımıza girmişti. HBO yapımı dizi 1. sezonuyla o denli beğenildi ki, 2. sürem için çalışmalara derhal başlandı. Sadece 2020 senesinde araya koronavirüs pandemisi girdi ve işler aksadı. 2021 senesinde çekimleri tamamlanan 2. sürem, Ocak 2022’de gösterime girdi.

İlk sezonda olduğu ikinci sezonda da Cassie Howard karakterinin dizinin oyuncu ekibi içinde yer aldığını görüyoruz. Peki Cassie Howard kimdir?

Euphoria dizisinde “Cassie Howard”

Euphoria dizisinde Cassie Howard karakteri Sydney Sweeney tarafınca canlandırılmaktadır. Cassie Howard, Euphoria‘nın birinci ve ikinci sezonlarında bir ana karakterdir. Sidney Sweeney tarafınca canlandırılırken, 11 yaşındaki hali meslektaşı Kyra Adler tarafınca canlandırılıyor.

Tatlı ve popüler Cassie, cinsel geçmişiyle ilgili söylentiler okulda dolaşırken ilişkilerde ilerlemekte güçlük çekiyor. Sonunda, East Highland Lisesi’nde eski bir futbol yıldızı olan ve kolej sahasındaki mücadeleleri ilişkilerinde sorunlara yol açan Christopher McKay’e yanaşıyor.

Cassie, Gus ve Suze Howard’da hayata merhaba dedi ve kız kardeşi Lexi Howard’ın yanında büyüdü. Cassie daha küçükken babası tarafınca ustalaşmış buz pateni yapmak için motive edildi; sadece Gus, derslerin ücretini ödeyemediği için onu cesaretlendirmeyi bıraktı. Ergenliğe girdikten sonrasında Cassie, kendisine destek ve sevgi elde eden Suze ile yakın bir bağ kurdu. İkisi de Cassie’yi sevseler de, Suze ve Gus, kısmen onun öteki hanımlarla devamlı flört etmesi ve sarhoşkenki davranışlarından dolayı devamlı birbirleriyle kavga ettiler.

Dokuzuncu sınıfa başlamadan önceki gece, Cassie’nin ailesi, ayrılmalarına neden olan yoğun bir münakaşa yaşadı. Ondan sonra bir derslik arkadaşı Cassie’ye Gus’un Suze’yi aldattığı için terk ettiğini söylemiş oldu; başlangıçta kızgın olsa da, anne ve babasının hem kusurlu hem de birbirlerinden daha iyi durumda olduklarını fark etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir