Euphoria dizisinde “Fezco” yada özetlemek gerekirse “Fez” olarak tanınan karakterin hangi oyuncu tarafınca calandırıldığı merak mevzusu oldu. Peki “Fezco” kimdir? Euphoria dizisinde Rue’nun yanında yakınında dolaşan Fezco rolünü hangi oyuncu oynuyor?

Angus Cloud kimdir?

Conor Angus Cloud Hickey (10 Temmuz 1998 doğumlu), Amerikalı bir adam oyuncu. Euphoria dizisiyle popülerlik kazanmıştır. Ailesi İrlanda asıllıdır. Hickey’in kendisi ise Californialıdır. Angus Cloud cast ajansı Jennifer Venditti tarafınca ortaya çıkarılmıştır. İlk denemelerin peşinden bu firmanın kendisini dolandırdığı izlenimine haiz olmuştur; sadece sonrasında hatalı bulunduğunu anlamıştır.

“Fezco” kimdir?

Fez olarak da malum Fezco, Euphoria‘nın birinci ve ikinci sezonlarında ana karakterdir. Angus Cloud tarafınca canlandırılır. Karakterin 10 yaşındaki hali ise meslektaşı Mason Shea Joyce tarafınca canlandırılıyor.

Üniversiteden ayrılan bir uyuşturucu satıcısı olmasına karşın, Fezco’nun büyük bir kalbi var ve Rue‘nun ayıklığını fazlaca önemsiyor.

Fez, striptiz kulübü yöneticisi ve asla tanımadığı isimsiz bir anne olan Paulie‘nin oğlu olarak dünyaya geldi. Fez hemen hemen bir çocukken, babası ona fizyolojik olarak fena davranılmış olduğu için uyuşturucu satıcısı olan büyükannesi Marie O’Neill tarafınca kaçırıldı, bu da Marie’nin bigün kulübünde ortaya çıkmasına ve onu iki kez uyluklarından vurmasına niçin oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=DfCEyjXHz6I

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir