Euphoria dizisinin ABD ve dünya genelinde kazanılmış olduğu popülerlik dizideki karakterlerin de hayatlarının araştırılmasına yol açıyor.

Euphoria, HBO için Sam Levinson tarafınca yaratılan ve yazılan bir Amerikan gençlik drama tv dizisidir. Dizi, bir grup lise öğrencisini kimlik, travma, uyuşturucu, arkadaşlık, aşk ve sex deneyimleriyle takip ediyor.

İlk çıkışından bu yana çıplaklığı ve cinsel içinde ne olduğu sebebiyle tartışmalı olsa da, Euphoria dizisi gerek ABD’de gerekse de tüm dünyada büyük bir popülariteye ulaştı.

Euphoria “Nate Jacobs” kimdir?

Nathaniel “Nate” Jacobs, Euphoria‘nın birinci ve ikinci sezonlarında ana karakterdir. Jacob Elordi tarafınca canlandırılıran karakterin genç versiyonu meslektaşı Gabriel Golub tarafınca oynanır.

Ansiklopedika Ocak 2022’de 500.000’e yakın sayfa görüntülenmesi elde etti. Bizi yeğleyen kullanıcılara teşekkürlerimizi sunarız!

Nate popüler bir öğrencidir ve East Highland Lisesi’nin yıldız oyun kurucusudur; bununla beraber, yetiştirilmesinde derinlere kök salmış bir sertlik davranışı duygusuna haizdir ve bunun sonucunda cinselliğiyle savaşım eder. Yakışıklılığını, toplumsal statüsünü ve öfkesini duygularını gizlemek için kullanır ve Maddy Perez ile gerilmiş bir devamlı ilişkisi vardır.

Nate Jacobs 11 yaşlarındayken babasının porno koleksiyonunu buldu. Babası Cal, takıntılı biriydi. Anası devamlı onu kimden aldığını söylerdi.

Rue’nun anlatımıyla Nate Jacobs

Nate, kasabadaki “Kemper’den sonraki tüm apartmanlara” haiz oldukları için varlıklı ve tanınmış olan Marsha ve Cal Jacobs’un oğlu olarak dünyaya geldi. 11 yaşlarındayken Nate, babasının genç erkekler ve trans hanımlarla çeşitli ilişkilere girdiğini gösteren bir kayıt koleksiyonuna rastladı. 12 yaşına ulaştığında katı bir rejim ve egzersiz programına girdi. Nate zaman içinde ciddi hiddet sorunları geliştirdi ve sex algısını çarpıttı.

Euphoria dizisinde Jacob Elordi

Fizyolojik görünümü

Nate, koyu kahverengi saçlı ve gözlü, geleneksel olarak çekici, uzun boylu, kaslı bir adamdır. Göğsünün sol tarafında büyük bir ben vardır.

  • İlginizi çekebilir: Euphoria dizisinde “Cassie Howard” kimdir, gerçek adı ne?

Kişiliği

Nate son aşama karmaşık biridir. Yüzeysel olarak son aşama zekidir ve başkalarını denetim ederek yargılar. En kuvvetli varlığı fizyolojik gücü olduğundan, derin hiddet anlarında şiddetli, zalim ve yıkıcı olduğu gösterilir.

Jacob Elordi kimdir?

Jacob Elordi, 26 Haziran 1997 doğumlu Avustralyalı bir erkek oyuncu. Netflix’in The Kissing Booth gençlik film serisinde “Noah Flynn” ve HBO dizisi Euphoria’da “Nate Jacobs” rolüyle tanınır.

Instagram kullanıcı hesabı @jacobelordi‘dir. Ocak 2022 itibariyle 11.8 milyon takip edeni bulunuyor.

Babasının adı John Elordi, annesinin adı Melissa Elordi’dir. Jalynn Elordi ve Isabella Elordi isminde iki kardeşi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir