Uzun devam eden bir bekleyişin arkasından Euphoria dizisinin 2. sezonunun ilk kısmı “Trying to Get to Heaven Before They Close the Door” başlığıyla gösterildi. Dizinin gösterim haklarını elinde bulunduran HBO, Türkiye’deki kullanıcıları engellemeyi sürdürüyor. Peki Euphoria HBO 2. sezon nereden, nasıl izlenir? İşte sizin için rehber…

Euphoria, ilk prömiyeri 16 Haziran 2019 tarihinde meydana getirilen bir Amerikan gençlik drama dizisidir. Dizinin oyuncu kadrosunda başta Zendaya (başrol) olmak suretiyle Maude Apatow, Angus Cloud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Nika King, Storm Reid, Hunter Schafer, Algee Smith, Sydney Sweeney, Colman Domingo, Javon Walton, Austin Abrams ve Dominic Fike yer alır.

Euphoria, dizinin yönetmeni Sam Levinson tarafınca bir İsrail dizisinin Amerikan versiyonuna uyarlanmış halidir.

Sezon içi NoToplam Bölüm NoBaşlıkYayın TarihiPlatform111“Trying to Get to Heaven Before They Close the Door”9 Ocak, 2022HBO Max212“Out of Touch”16 Ocak, 2022HBO Max313“Ruminations: Big and Little Bullys”23 Ocak, 2022HBO Max414“You Who Cannot See, Think of Those Who Can”30 Ocak, 2022HBO Max515“Stand Still Like the Hummingbird”6 Şubat, 2022HBO Max

Euphoria 2. sezon full hd izle!

Euphoria‘yı izlemeniz HBO üyeliğiyle mümkün. Sadece Türkiye’den bir IP adresiyle bağlandığınızda “Bölgenizde hizmet yoktur” uyarı alıyorsunuz. Bu uyarıyı aşmanın yolu, bir Amerikan IP adresi kullanmaktır. Eğer Free VPN for Chrome uzantısını yüklerseniz bu engeli aşacaksınız. Arkasından aşağıdaki üyelik kısmına ulaşacaksınız.

HBO Üyelik Oluşturma

VPN’i etken ettikten sonrasında buraya ulaşın. Reklamlı bir halde seyretmek isterseniz 7.99 dolardan satılan With Ads seçeneğini tıklayın. Eğer reklamsız seyretmek isterseniz 11.99 dolar karşılığında Ad-Free seçeneğini işaretleyin.

Bu bölümdeki tercihi yaptıktan sonrasında aşağıdaki ikinci adıma ulaşacaksınız. İsim, soyisim, e-mail adresi ve bir gizyazı belirleyin. Arkasından Create Account seçeneğine tıklayın.

Bu aşamayı da geçtikten sonrasında ödeme kısmına ulaşacaksınız. HBO, yukarıda sözü edilen aylık tutarı kartınızdan eğitim edecektir. 12 Ocak 2022 itibariyle 8 dolar 108 Türk lirasına karşılık etmektedir. Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etme seçeneğiniz bulunuyor. Eğer üyeliğinizi sürdürürseniz senelik 96 dolar ödemelisiniz.

Euphoria dizisi hakkında data sahibi değilseniz burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir