Amerikan gençlik drama dizisi Euphoria‘nın 2. sezonunda coşku kalmış olduğu yerden devam ediyor. 23 Ocak 2022’de gösterilen 3. bölümün peşinden kullanıcılar 2. sürem 4. bölüm hakkında araştırmalar yapıyor ve fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığını, yayınlandıysa nereden izlenebileceğini sorguluyor. İşte rehber.

Euphoria 2. sürem 4. bölüm You Who Cannot See, Think of Those Who Can başlığını taşıyor. Bölümün başlığı, Fransız Sürrealistler tarafınca dağıtılan broşürlerde çoğunlukla tekrarlanan bir ifadeye göndermedir.

2. sürem 3. bölümde neler olmuştu?

Bir genç olarak Cal, müstakbel eşi Marsha ile çıkarken arkadaşı Derek’e karşı tomurcuklanan bir sevgi yaşadı. Sonunda Cal duygularını Derek’e bildirdi, o da onlara karşılık verdi, sadece Marsha’nın beklenmedik hamileliği Cal’i onunla evlenmeye ve cinsel yöneliminin ayrıntılarını gizli saklı tutmaya zorladı.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rue, Jules ve Elliot’ın ilişkisini onarırken uyuşturucu kullanımını Jules ve Gia’dan saklamak için bir plan geliştirir. Rue’nun uyuşturucusu bittiğinde, okul öğretmeni olan uyuşturucu tedarikçisi Laurie’yi, görünüşte satması için ona büyük bir zula sağlamaya ikna eder. Ali, Rue’dan şüphelenir ve Rue, Rue’yu kendisiyle bağlarını kesmesi için aşağılar. Cassie, Nate ile olan gizli saklı romantizmine takıntılı hale gelir ve bu süreçte kendini arkadaşlarından ve ailesinden uzaklaştırır.

2. sürem 4. bölüm fragman izle

Euphoria 2. sürem 4. bölüm fragmanı 24 Ocak 2022 tarihinde dizinin Youtube kanalında gösterildi. Yeni bölüm gösterim zamanı hakkında data edinmek için burayı ziyaret edin.

Euphoria hakkında

Euphoria, ilk prömiyeri 16 Haziran 2019 tarihinde meydana getirilen bir Amerikan gençlik drama dizisidir. Dizinin oyuncu kadrosunda başta Zendaya (başrol) olmak suretiyle Maude Apatow, Angus Cloud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Nika King, Storm Reid, Hunter Schafer, Algee Smith, Sydney Sweeney, Colman Domingo, Javon Walton, Austin Abrams ve Dominic Fike yer alır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Uzun devam eden bir bekleyişin peşinden Euphoria dizisinin 2. sezonunun ilk kısmı “Trying to Get to Heaven Before They Close the Door” başlığıyla gösterildi. Son olarak 23 Ocak 2022 tarihinde Euphoria‘dan 2. sürem 3. bölüm gösterildi.

Euphoria 2. sürem nereden izlenir?

Euphoria‘yı izlemeniz HBO üyeliğiyle mümkün. Sadece Türkiye’den bir IP adresiyle bağlandığınızda “Bölgenizde hizmet yoktur” uyarı alıyorsunuz. Bu uyarıyı aşmanın yolu, bir Amerikan IP adresi kullanmaktır. Eğer Free VPN for Chrome uzantısını yüklerseniz bu engeli aşacaksınız. Arkasından aşağıdaki üyelik kısmına ulaşacaksınız. Daha çok data için burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir