İlk kere kayıt olacaklar için feysbuk kayıt olurken telefon onayı gerekmeksizin kayıt olabileceksiniz. Öncesinden kayıt olanlar bilecektir düzmece hesap kullanımının önüne geçmek için sizden telefon numaranızı isteyerek kaydınızı tamamlamanız icap ettiğini belirtiyor. Bugün sizlere bu engeli iyi mi aşacağınızı anlatacağız. Yedek hesap açarken dahi telefon numarasına gereksinim duymayacaksınız. Öncesinden kendim denedim ve hiçbir vakit istemedi.

Facebook direk ana sayfasından kayıt olmak istediğimizde bu engeli karşımıza çıkarmaktadır. Sizin yapmanız ihtiyaç duyulan mesela bizim feysbuk sayfamıza giriş yapınız feysbuk.com/eskisohbet buraya girdikten sonrasında beğen butonuna basınız sizi yeni kullanıcı sanarak beğendiğini düşünecek ve kayıt ekranı karşınıza çıkartacaktır. Bu ekrandan kayıt olduğunuz vakit sizden telefon onayı kodu herhangi bir şey istemeyecektir.

Sizlere göstermek için feysbuk hesabımdan çıkış yaptıktan sonrasında resmi web sayfamıza giriş yaparak herhangi bir paylaşıma beğen butonuna bastım karşıma böyel bir ekran çıktı arkasından kayıt gerçekleştirince asla bir halde telefon onayı istemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir