Toplumsal medya web çağının en büyük devrimlerinden birini yaratmıştır. Her evde web sahibi olan kişiler ortak bir yer olan Facebook ağı üstünde toplanmıştır. Milyarlarca insan kendi bilgilerini internete açık şekilde paylaşarak geçmişten günümüze kadar tüm arkadaşları ile yazışma kurmuşlardır. Facebook.com adresine giriş yapmak için sağ yukarıda bulunan kullanıcı adı ve gizyazı kısmını doldurarak giriş yapmanız lüzumlu. Giriş yap butonuna tıkladıktan sonrasında size hususi Facebook hesabına erişmiş olacaksınız.

Facebook hesabı olmayanlar en önce Kayıt olmalıdır. İşlemlerini tamamladıktan sonrasında bağlantı kurabilirler. Okul çağlarında olan öğrenciler içinde Facebook’a bağlanmak kolaylaştı. MEB tarafınca okullarda dağıtılan tabletlerle internete bağlanarak toplumsal hesaplarını yönetebilirler. Facebook sefalar getirdin giriş ekranında lüzumlu alanları doldurarak hesabınıza ulaşmanız mümkün.

Günümüzde milyarlarca insan Facebook kullanarak yazışma halindeler. Toplumsal medya milyarlarca insana ulaşmaya olanak tanımakta. Mühim olan amacı doğru şekilde kullanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir