Facebook hesabınıza iyi mi giriş yapabilirsiniz bu mevzuda informasyon vereceğiz.

Facebook’un Zamanı
İnsanların birbiri ile kontakt kurmaları fotoğraf, video, yazı paylaşımında bulunabilecekleri toplumsal paylaşım sitelerinden birisidir. Kurucusu Mark Zuckerberg olmaktadır Harvard Üniversite’si öğrencilerinden birisiydi okulun öğrencileri için siteyi açma sonucu alır ve kızların resimleri eklemektir. Kısa vakit içersinde tüm okul peşinden dilden dile yayılması ile beraber milyonlarca üyeye haiz olmuştur. Reklam gelirleri alması ile beraber büyümeside fazlaca hızlandı. Kısa sürede tüm dünyaya yayılarak milyarlarca kullanıcıya haiz olmuştur.

Facebook hesabınıza giriş yapmak için ilk olarak buraya tıklayınız. Açılacak sayfada kullanıcı adı ve gizyazı kısımları daha ilkin haiz olduğunuz bilgiler ile doldurunuz.

Facebook Hangi Amaçla Kullanılıyor?

Facebook okul ve çocukluk arkadaşlarınızı bulmanıza destek olacakları ile devletimizde yayılmıştır. Küçükken gittiğiniz okullarda okuyan öteki arkadaşlarınızı bulup onlarla iletişime geçmenize yarar sağlamakta. Günümüzde bu amaç dahada farklılaşarak adam yada kız dost bulunması için kullanılmaya adım atmıştır. Kullanım esnasında bazı insanoğlu art niyetli olup sizin adınıza hesaplar açarak fena amaçları için kullanmalarıda bir gerçektir. İnternet dünyasında daha dikkatli olup hususi resimlerimizi hiçbir vakit yüklememenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir