Dünyanın en büyük toplumsal medya ağlarından olan Facebook oldukça renklidir. Bir fazlaca alanda hizmet vererek oyunlar oynadığınız şeklinde yeni arkadaşlıklarla tanışabileceksiniz. Facebook hesabınız yok ise kayıt olacaksınız sizlere bakılırsa hazırlamış olduğumuz video yardımıyla yeni hesabınıza ulaşacaksınız. Çevrenizdekilerin sizi tanıması için profil bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz icap ettiğini ihmal etmeyin. Dünya üstünde milyonlarca şahıs şuan feysbuk kullandığını biliyor muydunuz?

Facebook hesabı kullanıcıları için yeni hesap açmak haylice zor olabiliyor. Bir fazlaca sorunla karşılaşabilirsiniz. Facebook kayıt yapacaksanız o vakit en önce giriş ekranına girmelisiniz. Kayıt detayları gözükecektir burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan ise kayıt bilgilerini doğru şekilde girmeniz olacaktır. Mail yada telefon numaranızı isteyecektir bunlar doğrulama olduğundan dolayı muntazam şekilde giriniz. Doğum tarihini mevzusunda bilmenizde fayda olacak ise yanlış olması durumunda hesap doğrulaması isteyeceğinden dolayı kullanamıyor olabilirsiniz. Size farklılık ve yenilik yaratacak olan feysbuk kullanmanız icap ettiğini ihmal etmeyin.

Facebook hesabı açarak kayıt olacaksanız eğer o vakit size gösterdiğimiz şekilde yapabilirsiniz. Yeni hesabını alamayanlara destek olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir