Facebook bilinmiş olduğu şeklinde yaygın bir toplumsal paylaşım ağı olarak kullanılıyor. Kimi zaman haiz olduğumuz hesap haricinde fazladan açma gereği hissedebiliriz. Lüzumlu olur denetim yada arkadaşa latife amaçlı dahi gerekseme duyuluyor. Kayıt olurken karşılaştığımız sorunlardan biriside feysbuk hesabının onaylanması için telefon istemesi ve onay kodunun alınması gerekmektedir. Her numara ile tek seferde kayıt olunduğundan dolayı elimizde numara olmayınca sorun yaratabilir bu şekilde durumlarda neler yapmamız gerekiyor.

İlk ilkin tarayıcınızın çerezlerini paklayın sonrasında imkanınız var ise modeminizi tekrardan başlatın ip adresiniz değişsin.

İp adresimiz değişti feysbuk’u kandırmak o denli kolay olmadığı için direk ana sayfasından kayıt olmuyoruz. Arkadaşımızın yada daha evvelde birisinin açmış olduğu sayfada beğene basıyoruz o vakit bizlere kayıt olmamız icap ettiğini söyleyecektir. Kayıt işlemi o sayfadan gerçekleştiğinden dolayı bizi yeni birisi olduğumu düşünerek telefon onayı istemeyecektir.

Yukarıdaki şekilleri sırasıyla uyguladığınız vakit telefon onayı gerekmeksizin feysbuk hesabı sahibi olabilirsiniz. Gene mesele çıkartıyorsa aynı şekilde deneyin adınız soyadınız kısımlarını daha doğru gerçek birisi olarak giriş yapınız.

feysbuk telefon onayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir