Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filmi olan Dumbledore’un Sırları sinemalardaki yerini almaya dururken kullanıcılar devamı olan film full hd, tek parça ve ücretsiz bir şekilde iyi mi izleyebileceklerini araştırmaya başladı.

Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları yönetmenliğini David Yates’in üstlendiği, senaristliği J. K. Rowling ve Steve Kloves tarafınca yazılan düşlem filmidir. ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan film, Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filminin devamıdır. 8 Nisan 2022’de Birleşik Krallık’ta, 15 Nisan 2022’de ABD Birleşik Devletleri’nde gösterime girmiştir.

Bir trio olması amaçlanan üçüncü Fantastik Canavarlar 3 filminin 2020 yılının Kasım ayında gösterime girmesi planlandı. Nihai olarak, 2022’nin Temmuz ayına kadar gösterime girmesi hedeflenmişti. Sadece süre birazcık daha kısalarak Nisan ayına çekildi. Filmin ilk fragmanı 13 Aralık 2021’de gösterildi.

İlk iki filmin ana ekibinin çoğunn filme dahil olduklarını doğrulanmıştı. Önceki filmlerde Grindelwald’ı canlandıran Johnny Depp, başlangıçta film için bir sahne çekecek ve filme dönecekti, sadece 2020 yılının Kasım ayında negatif tanıtımların yer almasının peşinden oyunculuktan çekildiğini deklare etti; Takip eden ayda Mikkelsen onun yerini aldı. Çekimler 2021 yılının Şubat ayına kadar devam etti.

Dumbledore’un Sırları 7 Nisan 2022’de Polonya’da ve 8 Nisan 2022’de Birleşik Krallık’ta gösterime girdi.

Mevzusu

Karanlık büyücü Gellert Grindelwald, büyücülük dünyasının kontrolünü ele geçirmek için harekete geçmiştir. Bunu öğrenen Profesör Albus Dumbledore, ilkin onu tek başına durdurmaya çalışır. Sadece bunu başaramayan Dumbledore, aralarında büyücüler, cadılar ve yürekli bir Muggle fırıncıdan oluşan ekibin yönetimini Büyüzoolog Newt Scamander’a emanet eder. Tehlikeli bir görevi üstüne alan ekip, bir taraftan canavarlarla savaşım ederken bir taraftan da her geçen gün sayıları artan Grindelwald’un müritleriyle savaşır. Giderek artan riskler karşısında Dumbledore daha ne kadar kenarda bekleyebilecektir?

Nereden izlenir?

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları 15 Nisan 2022 tarihinde Türkiye’de gösterime giriyor. Film başta Cinemaximum olmak suretiyle pek oldukca salonda izlenebilir. Bilet almak için burayı ziyaret edin.

Eğer filmi parasız tek parça full hd olarak seyretmek isterseniz alternatif film sitelerine yönelebilirsiniz. Bununla beraber filmin torrentlerini göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir