Faturasız hat tutarları 2022 yılı itibariyle güncellendiğinden bu tür hatların fiyatlarına dair soruların sayısı da ciddi oranda artış göstermektedir. Bilinmiş olduğu suretiyle faturasız hat; kontör kullanarak, arama, SMS ya da web kullanımını mümkün kılan bir sisteme dayanmaktadır.

Faturasız Hat Fiyatları

Faturasız hatlarda aylık olarak herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmamıştır. Sadece aylık olarak size vergi bedeli kesilecektir. Siz kontör yüklediğiniz vakit bu vergiler otomatik olara düşmektedir.

Faturasız hat tutarları hangi GSM firmasından aldığınıza bağlı olarak değişim göstermektedir. Türkiye’de Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat alabileceğimiz GSM firmaları içinde yer almıştır.

Genel olarak faturasız hat tutarları söz mevzusu olduğu vakit karşımıza 100 TL ile 150 TL içinde bir sayı çıkmaktadır. Esasında aradaki bu fark çoğunlukla faturasız hattı aldığınız vakit içinde tanımlanmış olan internete ve öteki paket özelliklerine bakılırsa değişim göstermektedir.

İçindekiler

Güncel Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadardır?

Güncel Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadardır?

Turkcell faturasız hat tutarları tıpkı öteki operatör firmalarına benzer bir seviyede fiyatlandırılmaktadır. Bu aşamada karşımıza 100 – 150 TL içinde bir ödeme çıkmaktadır. Türktelekom faturasız hat tutarları da bu kapsamda değerlendirilmektedir.

Bir de Bimcell hat fiyatlar benzer biçimde aracı kuruluşların hat ücretleri de değişik durumlardan kaynaklı olarak değişim göstermektedir. Tüm bu bilgiler ışığında Bimcell hat tutarları 2022 senesinde 85 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir