Son dönemlerde fotoğrafları çizime çeviren uygulamalar ve görüntüler pek oldukça şahıs tarafınca popüler olan bununla birlikte toplumsal medya hesaplarınca da kullanılırken, arama motorlarında da sık sık fotoğrafları çizime çeviren programların neler olduğu aratılmaya başlandı. Hal bu şekilde olunca haberimizin bu bölümünde fotoğrafları çizime çeviren programları ve bu programların iyi mi kullanılabilir olduğuna değineceğiz. İşte fotoğrafları çizime çevirmeye destek olan o uygulamalar ve kullanım şekilleri…

Fotoğraflarınız vektörel duracak

Fotoğraflarınızı kaliteli bir halde çizim hale dönüştürebilmek için uygulamanız ihtiyaç duyulan belli başlı programlar bulunmaktadır. Bu programların kullanılması kişinin dilediği fotoğrafı dilediği şekilde vektörel hale getirmesine destek olmaktadır. Fotoğraflarınızın oldukça daha güzel bir halde çizim formatında olmalarını istiyorsanız o noktada fotoğrafı çizime çevirebilen uygulamaları kolay bir halde kullanabilirsiniz. Programların kullanım kolaylığı yardımıyla herhangi bir zorlanma durumu içinde olmadan fotoğraflarınızı kusursuz bir halde istediğiniz formata dönüşmesini sağlayabilirsiniz. İşte fotoğrafları çizime dönüştürmeye destek olan o uygulamalar;

1-Becasso

İOS destekli olan bu uygulamayı parasız bir halde indirebileceğiniz şeklinde ara yüzünün kolay olması yardımıyla son aşama keyifli bir halde fotoğraflarınızı çizim moduna çevirebilmeniz mümkün. Becasso uygulamasının en mühim özelliklerinden bir tanesi şüphesiz suni zeka ile beraber fotoğraflarda Picasso, Van Gogh yada Hokusai şeklinde mühim kişilerin kendilerine özgü stillerine yer veriyor. Bu durum itibarıyla da çizim olan fotoğrafların oldukça daha güzel ve kaliteli bir görünüm içinde olmasına destek oluyor. Hem de uygulama içinde yer edinen editleme durumu kişinin uygulama içinde oldukça daha kısa süreli etken bir halde çeşitli değişikliklerin yapmasına destek oluyor. Suni zeka algoritması yardımıyla fotoğraflarınıza canlı ve güzel bir çizim görünümü verecektir.

2- Prisma

İOS ve Android desteği bulunan Prisma uygulamasını parasız bir halde telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama içinde son aşama donanımlı ve kaliteli bir halde fotoğraflarınızı çizim formatına dönüştürebilirken bununla birlikte uygulama içinde bulunan birbirinden değişik filtreler yardımıyla de çizim fotoğraflarınız göze hitap eden güzel duyu bir görünüm içinde olacaktır. Uygulamayı indiren kullanıcılara parasız bir halde uygulamayı kullanabilme imkanı sunan Prisma uygulamasının bununla birlikte premium özelliği de bulunmaktadır. Uygulama içinde preimum şeklinde çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hem de aplikasyonun ara yüzünün kolay oluşu yardımıyla herhangi bir zorlanma durumu olmadan kolay ve ergonomik bir halde Prisma uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

3- Clip2Comic

İOS desteği bulunan Clip2Comic uygulamasını telefonunuza parasız bir halde indirebilir ve direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotoğrafı çizime çeviren başarı göstermiş uygulamalardan bir tanesi olan Clip2Comic uygulamasıyla son aşama kaliteli çizim fotoğrafları meydana getirecek bununla birlikte çizimlerinizin oldukça daha güzel bir görünüm içinde olmasını sağlayacaksınız. Tamamen parasız bir halde kullanabileceğiniz Clip2Comic uygulamasında yüksek çözünürlüğünde olan çizimler elde edebilir ve kazanmış olduğunuz bu çizimleri istediğiniz mecralarda kullanabilirsiniz. Clip2Comic uygulamasının en mühim özelliklerinden bir tanesi de 1080p’ye kadar video formatlarına destek vererek videoların kaliteli bir halde olmasına destek olmaktadır.

4-Painnt

İOS ve Android desteği bulunan Painnt uygulamasını parasız bir halde telefonunuza indirebilir ve bkeyifli bir halde uygulamayı telefonunuzda kullanabilirsiniz. Microsoft Windows’un uygulamasıyla isim benzerliği taşıyan bu uygulamanın emek harcama sistematiği tamamıyla farklıdır. Fotoğrafların çizim formatında olmalarını elde eden Painnt uygulaması yardımıyla istediğiniz fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde çizim formatına dönüştürebilirsiniz. Painnt uygulaması içinde 2000’den fazla filtre bulunurken, bu filtrelerin tamamıyla son aşama kaliteli görünümler elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınızın güzel bir görünüm içinde olmalarını sağlayabilmek için İOS ve Android telefonlarınıza kolay bir halde aplikasyonu parasız bir halde indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir