Galatasaray 2022-23 sezonu öncesi hazırlık maçları hayata geçirmeye devam ederken sarı kırmızılı taraftarlar takımlarının Sigma Olomouc ile oynadığı hazırlık maçının özet görüntülerini nereden ve iyi mi izleyebileceklerini araştırıyor. İşte Galatasaray – Sigma Olomouc maç rehberi.

Oynadığı üç hazırlık karşılaşmasından da mağlubiyetle ayrılan Galatasaray yeni sürem öncesi pozitif yönde sinyaller vermekten uzak görünüyor. Takıma şimdiye kadar meydana getirilen transferler yetersiz olarak değerlendirilirken yeni transferlerden Sergio Oliveira sarı kırmızılı formayla ilk maçına çıktı.

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk Sigma Olomouc karşısında elindeki en ideal kadrolardan birini çıkardı.

Galatasaray’ın ilk 11’i

1Fernando Muslera2Sergio Oliveira3Omar Elabdellaoui6Patrick Van Aanholt7Kerem Aktürkoğlu18Bafetibi Gomis23Emre Akbaba25Victor Nellson33Alexandru Cicaldau40Emin Bayram70Yunus Akgün

Galatasaray – Sigma Olomouc maç özeti

Galatasaray‘ın tüm hazırlık maçlarının gösterim hakları D-Smart platformunun elinde bulunuyor. Maç özetleri D-Smart Go dijital içerik platformu üstünden yayınlanıyor ve Youtube yada öteki video içerik hizmetlerinde paylaşılmıyor. Bu yüzden maç özetini seyretmek D-Smart Go üyeliği gerektiriyor.

Sadece buraya tıklayarak maç özetini kaydedip paylaşan alternatif kanallara yönelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir