Galatasaray’da teknik direktör belirsizliği sona ermeye yakın. Dün akşam saatlerinde spor ajansları tarafınca açıklanan haberlerde Okan Buruk’un Galatasaray teknik direktörü olduğu iddia edildi. Peki Okan Buruk açıklandı mı?

Twitter’da Galatasaray teknik direktörlük koltuğu hakkında meydana getirilen etiket çalışmalarının derhal peşinden son olarak Başakşehir’i çalıştıran ve futbolculuk yıllarında uzun bir dönem Galatasaray forması giyen Okan Buruk’un Galatasaray teknik direktörü olacağı iddia edildi. DHA, NTV, Aspor benzer biçimde kuruluşlar Galatasaray yönetiminin Okan Buruk ile anlaştığını belirtti.

Okan Buruk açıklandı mı?

İddialar çeşitli web sitelerinde ve toplumsal medyada hızla yayılırken kullanıcılar Okan Buruk ile ilgili resmi bir izahat yapılıp yapılmadığını merak ediyor. Şu anda Okan Buruk ile ilgili Galatasaray resmi web sitesinde yada toplumsal medya hesaplarında herhangi bir izahat yapılmadı. 48 yaşındaki teknik insanın şu anda Fransa’da olduğu, sadece Pazartesi günü İstanbul’a gelmiş olarak Galatasaray ile sözleşme imzalayacağı belirtiliyor.

Dursun Özbek yönetiminin önümüzdeki Cuma gününe kadar Galatasaray teknik direktörünü açıklamasına kati gözle bakılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir