Samsung Galaxy telefon kullanıcıları fazlaca kullanışlı bir özellik gelmekte. Telefonunuzda bulunan web paketini artık laptop bilgisayarlarınızda da kullanmanız mümkün olmaktadır. Wifi olarak vın almanıza gerek kalmayacak hem tutum hem de kullanışlı bir yöntem seçmiş olacaksınız. Samsung telefonlarınızı modem olarak kullanmanız için ufaktan ayarlar yapmanız kafi olup artacaktır. Ortaklaşa internetinizi dahi kullanabilirsiniz.

Uygulamalar > Ayarlar > Kablosuz ve ağ > Bağ. ve taşınabilir Wi-Fi alanı > Taşınabilir Wi-Fi Alanı ayarları > Taşınabilir Wi-Fi alanını yapılandırın tıklayın buradan SSID Ağı olarak ad belirleyin peşinden Güvenlik kısmında WPA2 PSK olanı işaretleyin en altta gizyazı girişi yapınız. Laptop bilgisayarınızdan bağlanırken bu şifreyi kullanacaksınız istediğiniz vakit değiştirebilirsiniz.

Tamam dedikten sonrasında Taşınabilir Wi-Fi alanı ayarları kısmına geri dönüş yapmış olacağız Taşınbilir Wi-Fi alanı tarafındaki kutuyu işaretlediğiniz vakit cep telefonunuz modem görevi görmüş olacak.

Galaxy S4 Modemi Kapatma
Sağ üst bölümde wifi işareti mavi renkte çıkmış olduğu vakit telefonunuzun modem olarak çalıştığını anlayabilirsiniz. Yapmanız lüzumlu işlemleri doğru yapmış olmuş olursunuz kapatmak için işaretlediğimiz kutuyu kaldırdığınızda modem görevinden çıkmış olacaktır.

Bilmenizde fayda olacak web paketiniz olduğu sürece ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

galaxy s4 wifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir