İlk kısmı 21 Temmuz 2022’de Show TV ekranlarında gösterilen ve günümüzde 1. sezonu gösterilen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi çekim yerleriyle gündemde! Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede, hangi şehirde çekiliyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, BKM imzalı, ilk kısmı 21 Temmuz 2022 tarihinde gösterilen, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, senaristliğini Gani Müjde’nin değindiği, dram ve gençlik türündeki Türk yapımı tv dizisi. Başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan paylaşmaktadır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu ekibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede çekiliyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ana çekimleri İstanbul’un zamanı Fatih ilçesine bağlı Yedikule mahallesinde çekiliyor. Öteki çekimler ise aynı şehrin değişik ilçelerinde gerçekleştirilyor.

Dizinin oyuncularından Rojbin Erden senaryoyu ilk okuduğunda kendisine oldukça gerçekçi geldiğini, dizinin çekimlerinin yapıldığı Yedikule’de tam olarak bu şekilde bir mahalle bulunduğunu deklare etti.

Dizinin ilk bölümlerinin çekimleri 2022 yılının Haziran ayında gerçekleştirilmeye başlanmıştı. (bkz. ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ ekibi motor dedi!)

  • İlgili içerik: Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları, karakterleri & yaşları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir