Genpa yazışma teknoloji devlerinin telefonlarının onarım ve güvence sorumluluklarını almaktadır. Türkiye’de 1993 senesinde hizmete adım atmıştır 3000’den fazla satış noktası olduğu şeklinde bayisi bulunmaktadır.

Dünyaca meşhur markaların telefonları Genpa garantisi altındaysa güvendesiniz anlamına gelir. Cep telefonunuz ile ilgili yaşanacak herhangi bir problem olduğunda onarım ve bakımını üstlenecek firmadır.

Telefoncu’dan aldığınız bir telefonun size Genpa garantisi altında olduğu belirtilir, ne kadar güvenilir bulunduğunu güvenilir olamazsınız yapmanız ihtiyaç duyulan Genpa’nın resmi internet sayfasına girerek güvence kapsamı altında olup olmadığını öğrenebilirsiniz. İmei numaraıza ulaşmak için *#06# numaralarını tuşladığınız anda ekranınıza gelecek olan 15 haneli İmei numaranızı girmeniz gerekir.

Size örnek göstermek için Genpa garantisi altında olan telefonumuzun imei numarasını karşıma çıkan ekranda girerek sorgulamasını yatırdım. Çıkan sonuça bakılacak olursa telefonumun garantisini Genpa üstlenmiş gözüküyor.

Genpa İmei sorgulama için buraya tıklayınız.

genpa imei sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir