son yıllarda insanların her isteğini ve ihtiyacını karşılamak adına kullandığı bazı web uygulamaları bulunuyor. Değişik firmalar tarafınca ortaya çıkarılan bu uygulamalar ile insanoğlu giysiden n aksesuara ve hatta besin alışverişine kadar pek oldukça isteğini koltuğundan kalkmadan sipariş edebiliyor. Bu uygulamayı hayata geçiren firmalardan olan Getir firmasından da hangi aralıklarda siparişler verebileceğini merak edenlerin sayısı bu yüzden her geçen gün artıyor. Getir’in kaça kadar açık bulunduğunu sizler için araştırdık.

Getir nedir?

İnternet üstünden sipariş vermenize olanak elde eden bir uygulama olarak karşımıza çıkan Getir, hem de sipariş ettiğiniz ürünler adresinize ulaştıran bir kurye sistemine haiz firmadır. Devletimizde faaliyete başlamış olan ve insanların market alışverişleri, yiyecek ve öteki birçok ihtiyacını karşılamak adına hem depoları hem de kuryeleri ile hizmet veren şirket olan Getir, son yılarda en oldukça etken müşteriye haiz sipariş uygulamalarından biri olarak biliniyor. Devletimizde edinmiş olduğu satın alan potansiyelinin peşinden dünya çapına yayılmaya başlamış olan Getir, günümüzde pek oldukça değişik ülkede hizmet vermeye devam ediyor.

Getir ile ne sipariş edilebilir?

Dünya çağlarında satın alan potansiyeline haiz olan Getir şirketi sipariş verecek olan müşterilerine ürünlerini kendi bünyesinden ve anlaşmalı işyerlerinden temin ediyor. Güncel olarak Getir siparişi verebileceğiniz ürünler giyim, market ürünleri, yiyecek, tatlı, içecek, temel besin ürünleri, temizlik malzemeleri, bakım ürünleri, teknolojik ürünler, mecmua ve gazeteler ile mutfak eşyaları olarak karşımıza çıkıyor Getir bünyesinde hem de taksi çağırma imkanınıza da bulunuyor.

Getir’den nasıl sipariş verilir?

Getir firmasının uygulaması yolu le sipariş verecek bireylerin merak ettikleri içinde Getir2den nasıl sipariş verileceği de içeriyor. Getir’den sipariş vermek için ilk olarak Getir mobil uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekiyor Uygulamaya girdikten sonrasında ise teslimat adresinizi seçmelisiniz. Teslimat adresinizi açık adres olarak girdikten sonrasında sepetinize almak istediğiniz ürünleri yüklüyorsunuz ve ödeme yönteminizi seçiyorsunuz. Peşinden siparişinizi onaylayarak siparişinizin Getir çalışanları tarafınca size ulaştırılmasını bekleyebilirsiniz. Ulaştırılan ürünlerde bir hata ya da eksiklik olması halinde Getir destek ile iletişime geçerek durumu izah edebilir ve iade sağlayabilirsiniz.

Getir getirme tutarı alıyor mu?

Getir şirketi tarafınca adresinize iletilecek olan ürünler Getir firmasının kendi ürünleri değil, anlaşmalı firmaların ürünleri olduğundan Getir firmasında bazı ürünler değişik fiyatlar ile karşınıza çıkabilir. Bu fiyatlar Getir firmasının belirlediği satış fiyatlarıdır. Bunun haricinde alacağınız ürünlerde belirli bir de getirme tutarı bulunuyor. Sadece Getir firmasından vereceğiniz siparişlerde belirli bir alt sınır var. Eğer sipariş tutarınız 60 Türk Lirası ve üstünde ise Getir sizden getirme tutarı talep etmiyor. 60 Türk Lirası altında kalan siparişlerde ise Getir 6,99 Türk Lirası kadar bir getirme tutarı ekliyor.

Getir kaça kadar açık?

Getir firmasından sipariş vermek isteyenlerin oldukça merak etmiş olduğu mevzu Getir’in kaça kadar açık olduğu. Akşamın ilerleyen saatlerinde bir isteğiniz olduğunda ya da ansızın bir ihtiyacınız ortaya çıktığında Getir kullanmanız gerekiyorsa bu anlamda Getir firmasının saat kaça kadar hizmet verdiğini merak edebilirsiniz. Getir sipariş sistemi gece 00:00′ a kadar açık aklıyor. Sabah saat 08:00’da çalışmaya başlamış olan Getir sipariş sistemi gece yarısı olduğunda ise hizmet vermeyi bırakıyor. Şu demek oluyor ki gün içinde gece yarısına kadar 16 saatlik bir süre çerisinde Getir firmasından siparişlerinizi temin edebilirsiniz.

Getir’den yiyecek sipariş edilebilir mi?

Getir  firmasının mobil uygulaması olan Getir uygulaması içinden yiyecek siparişi verebilirsiniz. Daha oldukça Getir Yiyecek olarak kullanılan kısmında yer edinen çevrenizdeki restoranlardan yiyecek siparişi vermenize olanak elde eden Getir hususi durumunu kullanabilir ve yiyecek sipariş edeceğiniz işyerlerinin açık olduğu saatler içinde yiyecek siparişi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir