İlkkan’ın “Sahibe Seher” vakası yüzünden başına gelenler 2. sezon 2. bölümün merkezinde yer alırken Gibi dizisi 2. sezon 3. bölümüyle şimdiden merak edilmeye başlandı. İşte Exxen’de yayınlanacak yeni bölümün gösterim geçmişine ilişkin detaylar…

Etkisinde bırakan bir yeni sezon başlangıcının arkasından Gibi dizisi aralıksız olarak yayınlanmaya devam ediyor. İlk bölümde diziye katılan “Vücutcu Yalvaç” karakteri oldukça sevilmesine karşılık 2. sezon 2. bölümde görünmedi.

“Yılmaz”, Ümran teyzenin torunu için bağış toplayıp mahallede saygınlık kazanırken devamlı didiştiği İlkkan’ın başına gelen amansız bir musibet sarsıldı. Bigün eve geldikleri sırada İlkkan’ı kan ter içinde gören Yılmaz ve Güngör, İlkkan’ın yanlışlıkla bir sahibenin tuzağına düştüğünü öğrendi ve onu borçlandığı kişinin şantajından kurtarmaya çalıştı. İkinci bir şantaj vakası Ümran teyzenin torununun Güngör’ün düşürdüğü bel çantasındaki USB belleği ele geçirmesi ve üçlü dost grubuna şantaj yapmasıyla yaşandı. Dizinin 2. sezon 2. kısmı, sahibe Seher’in evindeki kombiyi tamire gelen tamircilerin, eline düşlem kelepçeleri takılmış İlkkan’ı da kapsayan diyaloglarıyla bitti.

Gibi 2. sezon 3. bölüm ne vakit yayınlanacak?

Gibi 2. sezon 3. bölüm gösterim akışında herhangi bir mesele görünmüyor. Bundan önceki bölümün Exxen’de yayınlanmasının arkasından haliyle 2. sezon 3. bölüm fragmanı da Exxen’de yerini aldı. Gibi 2. sezon 3. bölüm 14 Ocak 2022 Cuma günü Exxen’de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir